Obchodní sdělení

Specialista na klimatizační techniku

Chcete sdílet tento článek?
foto_vec

COMPLETE CZ je specialistou v oblasti HVAC a infrastruktury datových center

Česká technologická společnost COMPLETE CZ, založená v roce 2002, je expertem ve dvou oblastech – v HVAC zařízeních a infrastruktuře datových center. Firma se může pochlubit více než 12 000 realizací klimatizační a chladicí techniky s know-how výrobců HVAC. Je výhradním či autorizovaným distributorem mnoha světových značek, jako je AERMEC, Mitsubishi Heavy Industries, GRADA, Decsa a jiné.

HVAC zařízení a systémy
Optimální řešení větrání a klimatizace navrhuje COMPLETE CZ zákazníkům z oblasti komerční, obchodní, rezidenční a průmyslové výstavby. Řešení se vyznačují nízkou hlučností, vysokou účinností, minimálními provozními náklady, přijatelnou cenou a šetrností k životnímu prostředí. Společnost COMPLETE CZ je autorizovaným distributorem HVAC zařízení řady výrobců, mj. dokáže poskytnout maximální technickou podporu investorům, projekčním a realizačním firmám. Součástí dodávek jsou odborná zprovoznění a pravidelná údržba. Pro náročné provozy zajišťuje firma non-stop servisní služby.

Reference
S produkty a službami COMPLETE CZ se můžete setkat v mnoha zajímavých realizacích. V oblasti HVAC k nim patří např. obchodní centra, zábavní centra, hotely a divadla, průmyslové a technologické objekty, školy, nemocnice a veřejná správa nebo bytové a administrativní objekty.

V oblasti infrastruktury datacenter se mezi reference řadí oblast bankovních a finančních služeb, telekomunikací, datacenter a telehousů, obchodu a služeb nebo energetiky a veřejných služeb.

Kompletní seznam referencí naleznete na http://www.completecz.cz/cz/reference.

COMPLETE CZ
Společnost COMPLETE CZ, spol. s r. o. od roku 2002 řeší potřeby klientů v oblasti techniky prostředí a non-IT infrastruktury datových center. COMPLETE CZ se zaměřuje na dvě základní oblasti: HVAC zařízení a systémy (větrání a klimatizace pro komerční, obchodní, rezidenční a průmyslovou výstavbu) a infrastrukturu datových center. Firma je držitelem řady mezinárodních certifikátů, jako jsou EUROVET či ISO. COMPLETE CZ má pobočky v Praze a Brně.

Další zajímavé články