Další vítězství v dTestu si odnáší digestoř M

Chcete sdílet tento článek?
20000113147.highres

Nezávislý spotřebitelský časopis dTest zveřejnil ve svém listopadovém čísle výsledky testů komínových digestoří. A Miele v něm opět potvrzuje svou pověstnou kvalitu – v konkurenci 21 modelů obsadily první a druhé místo odsavače par Miele. Hodnotilo se odsávání (50 %), hlučnost (25 %), obsluha (20 %) a zpracování (5 %).
„V testu zvítězila digestoř Miele DA 6096 W…Nejlépe absorbuje mastnotu, zápach, a kromě toho je ze všech testovaných modelů nejtišší…S mastnotou v režimu odsávání si nejlépe poradily digestoře Miele DA 6096 a DA 3466…“
Vítězná digestoř Miele si poradila i v testu měření aromatických látek v místnosti: „Většina digestoří v tomto testu dopadla špatně, nebo dokonce propadla. Nejlépe se dařilo vítěznému Miele, které dokázalo zachytit 86 % aromatických látek.“  Některé z digestoří naopak zachytily jen 3,1 %, nebo dokonce jen 0,5 %!
Časopis dTest si rovněž všímá propadu nejlevnějších přístrojů a potvrzuje to, že příliš nízká cena kvalitu skutečně nezaručí. „Cenový rozdíl mezi vítězem a poraženým naznačuje trend, který jsme vypozorovali u většiny testovaných digestoří. Za kvalitní službu si musíte připlatit. Modely z nejlevnější kategorie skončily nejlépe ve středu tabulky, s nižší cenou ale spíše klesalo i hodnocení.“
Citace: Voňavá kuchyň není zadarmo, dTest 11/2017, s. 35 – 39.

Přednosti vítězných odsavačů
Na prvním místě se umístil nástěnný odsavač par DA 6096 W Wing s energeticky úsporným LED osvětlením a komfortní obsluhou pomocí tlačítek. Přístroj s vysokým výkonem (650 m3/h na intenzivní stupeň výkonu) a efektivní filtrací díky 10vrstvému nerezovému tukovému filtru oceníte také pro jeho bezpečnost a snadnou údržbu. Je připraven pro odtah i cirkulaci.
Více na https://www.miele.cz/domacnost/odsavace-par-2484.htm?mat=09945000&name=DA_6096_W_Black_Wing.
Druhý přístroj, vestavná panelová digestoř DA 3466 v elegantním designu, je vybaven úsporným LED osvětlením i tlačítky pro komfortní obsluhu. Na intenzivním stupni dosahuje vysokého výkonu 550 m3/h, disponuje efektivní filtrací, je bezpečný a velmi snadno se udržuje.
Více na https://www.miele.cz/domacnost/odsavace-par-2484.htm?mat=09884060&name=DA_3466.

Všechny přístroje Miele jsou testovány na životnost 20 let. Takto přísná kritéria nemá žádný jiný výrobce domácích spotřebičů. Mimořádně náročné požadavky na použité materiály, špičkové technologie, energetickou náročnost, uživatelský komfort i design udělaly ze značky Miele synonymum pro stoprocentní kvalitu. To se odrazilo mj. i v průzkumu spolehlivosti značek zveřejněném v dTestu 9/2017, v němž mezi spotřebiteli opět vyhrála značka Miele.

Letošní vítězná smršť Miele
Letošní rok byl v těchto ohledech vůbec pro Miele mimořádně úspěšný. Obě digestoře totiž nejsou jedinými oceněnými přístroji Miele v dTestu. V posledních číslech si odnesly vavříny vítězství i vysavač Miele Compact C2 Powerline a pračka WDB 030 Eco. Pračka je vybavena patentovaným voštinovým bubnem s kapacitou až 7 kg pro šetrnou péči o prádlo, systémem CapDosing pro pohodlné dávkování speciálních pracích prostředků či aviváže pomocí předávkovaných kapslí nebo úsporným a výkonným ProfiEco motorem. Přístroj lze komfortně obsluhovat díky systému DirectSensor, tedy stisknutím tlačítka. Pračka WDB 030 Eco je stejně jako ostatní přístroje Miele testována na životnost 20 let a je zařazena do třídy energetické účinnosti A+++.
Miele nyní nabízí speciální akci právě na pračky. Pokud si do 31. prosince 2017 zákazníci koupí vybraný model pračky Miele (spadá sem i vítězná WDB 030 Eco), získají i prodlouženou 10letou záruku v podobě Miele Servis Certifikátu v hodnotě 7 500 Kč jako dárek.
Na stránkách www.miele.cz nebo v Miele Experience Centrech v Praze a Brně najdete veškeré informace o spotřebičích Miele. A třeba také inspiraci
na Vánoce!

Další zajímavé články