Obchodní sdělení

Řada rámových dveří STILE

Chcete sdílet tento článek?
insperace-berberisB - erkado2

Řada Stile jsou rámové dveře v top kvalitě zpracování za nízkou pořizovací cenu a s krátkým termínem dodání. Jedná se o nejprodávanější dveře na našem trhu. Veškerý modely najdete zde: interiérové dveře.

 

Tuto řadu dveří charakterizuje použití špičkových CPL o tloušťce 0,2 mm a 3D Greko dekorů se zvýrazněnou strukturou dřeva, dokonalý desing,vysoká pevnost a dokonalé zpracování detailů. Dveře Stile jsou vyrobeny z masivního MDF rámu, masivních příček a napojeny kolíkovým spojem a na perodrážku. Nová technologie polepování každého prvku dveří zvlášť a to včetně falcu zaručí 0% odlepování povrchů.

 

Aktuální novinkou jsou designové povrchy Premium.Tato řada vyniká dřevěným rámem dveří,což pomáhá lepší stabilitě a pevnosti dveří. Nechybí zaoblené hrany které jsou velice estetické a zároveň praktické, brání odlupování dekorů. Premium designové dekory jsou strukturované, velice odolné, připravené na dlouhodobé a bezporuchové náročnější užívání, navíc dodají interiéru nádech luxusu.

 

Veškeré naše rámové dveře lze vyrobit posuvné, falcové nebo bezfalcové, a to bez příplatku, což u ostatních výrobců nedostanete. Další nepřehlédnutelnou výhodou je, že již v základní ceně dveří nabízíme tvrzené matné sklo o šířce 4mm, které je nejprodávanější na Českém trhu. Zasklení je velice estetické, bez použití rámečků. Dveře jsou osazeny panty s regulací pro pohodlné seřízení.

 

Jde o moderní dveře vypadající velice hodnotně a esteticky ,k Vám domů skvěle zapadnou a stanou se skutečným interiérovým prvkem a nedílnou součástí Vašeho bydlení.

 

Pro naše věrné zákazníky každý rok vybíráme jeden z našich top modelů a uděláme z něho takzvaný Cenový hit, kdy lze rámové dveře zakoupit za skoro polovinu ceny dveří standardních. Aktuálně jsou to dveře Levandule,které pořídíte již za 2500kč bez DPH.

 

Kdyby Vás náš cenový hit nezaujal, máme připravenou dlouhodobou AKCI 4+1, kdy si lze vybrat z modelů Magnolie, Forsycie, Juka v libovolném dekoru a páté dveře dostanete zdarma. To Vám jiný výrobce nenabídne!

 

http://erkado.cz/

Další zajímavé články