Aquamarine Spa

Firma se od svého založení v roce 1997 specializuje na prodej vířivek, bazénů, saun a wellness produktů nejvyšší kvality. Vylepšujeme životní styl, prospíváme zdraví a ulevujeme od stresu. Díky blahodárným účinkům vody, tepla, masáže a klidu tvoří vířivky od Aquamarine Spa prostředí pro Váš vyvážený život. Za období našeho působení na českém a slovenském trhu jsme se stali největším dovozcem v oboru wellness se zárukami komplexního servisu a službami, díky kterým pro Vás bude i plánování a realizace relaxací.

www.aquamarinespa.cz

Bematech

Firma patří k předním českým výrobcům stínicí techniky. Neustále se snažíme své produkty vylepšovat, abyste z nich měli léta radost a užitek.
Chceme být v oboru nejlepší a poskytovat Vám řešení, které bude vždy vyhovovat Vašim požadavkům. "Hlavním záměrem je působit v oblasti dekorativní stínící techniky, kde jednou nohou pevně stojíme na poli technickém a druhou směle vykračujeme na pole dekorativní"

www.bematech.cz

BoConcept

Naše domovy jsou plné skvělých příběhů. O nás samotných. O tom, co milujeme a co rádi děláme. Obklopujeme se tím, co máme rádi. Tím, co je pro nás důležité, a díky čemu můžeme snáze vést takový život, jaký chceme. Takže se po návratu domů cítíme opravdu jako doma. Domovem společnosti BoConcept je Dánsko, kde už déle než 60 let navrhujeme a vyrábíme značkový nábytek.

www.boconcept.com

BWS Přerov

Společnost s 20-ti letou tradicí se specializuje na projekci, dodávku, montáž a servis wellnessových zón rodinných domů a pro komerční wellnesscentra. Realizujeme vnitřní bazény včetně odvlhčování a centrální vzduchotechniky, venkovní bazény, zastřešení bazénů, solární ohřev vody, sauny, parní lázně, ochlazovny, odpočívárny, whirlpooly – vířivky, atd. Provádíme kvalitní betonové bazény s mozaikovým a plošným obkladem, nerezové bazény a bazény z termomasivu a těžké fólie DLW.

www.bws-prerov.cz

Correct Interior

Společnost Correct Interior je spojena s osobitým životním stylem a designem. Nabízí neuvěřitelnou variabilitu nábytkových sestav s širokým výběrem interiérových doplňků, včetně svítidel. To vše je možné díky spojení s významnými italskými výrobci jako jsou Natuzzi, Scavolini, Calligaris, SanGiacomo, Flai, Slamp a Bretz.

www.correctinterior.cz

Decoland

V showroomech Decoland vás přivítá náš tým zkušených interiérových designérů a konzultantů, kteří vám ochotně pomůžou zorientovat se v široké nabídce designového a funkčního nábytku a doplňků od pečlivě vybraných světových výrobců s cílem najít pro vás optimální řešení vašeho interiéru.

www.decoland.cz

Diamond Design

je česká obchodní značka zastřešující tým odborníků v oblasti stínící techniky, designových látek a dekorací, vyjímečných tapet a outdoor living. Při práci pro naše klienty máme vždy na paměti naše krédo: "ŽIJTE V TOM CO MILUJETE". Proto dokážeme být velice flexibilní k individuálním požadavkům a potřebám i pro ty nejnáročnější klienty, ať už jde o architekty nebo designéry, kteří využívají naše dlouholeté realizační zkušenosti, nebo samotné koncové uživatele a investory z privátní i komerční oblasti.
Díky spolupráci s největšími odborníky s mnohaletou praxí, vždy hledáme nejlepší a nejefektivnější technické řešení, které nejlépe odráží individuální styl každého klienta. I proto abychom stále drželi prst na tepu doby, reagujeme na nejnovější trendy a požadavky trhu, neustále se vzděláváme a konfrontujeme naši práci s nejlepší evropskou i světovou konkurencí.
Protože plníme přání nejnáročnějších klientů, naši práci nejlépe charakterizuje dynamika, design, funkčnost, technická vyspělost a životnost.

www.diamonddesign.cz

FANEXIM

Náš sortiment je značně rozmanitý, najdete v něm svítidla vhodná jak pro vybavení moderních interiérů, tak i pro interiéry klasického stylu.Nabízíme svítidla stropní, nástěnná, lustry, lampy stojací i stolní. Svítidla nabízíme jednotlivě nebo je lze kombinovat do celých sérií.Pro architekty, projektanty a firmy elektroinstalační nabízíme výběr svítidel přímo z katalogů zahraničních výrobců s dodávkou na místo určení.Rádi vyhovíme všem požadavkům, které budou v možnostech naší firmy a povedou k Vaší spokojenosti.

www.fanexim.cz

FAST

Od roku 1991 je nábytek pod značkou FAST symbolem originálního, nadčasového a zároveň stylově čistého nábytku, který navazuje na nejlepší tradice českého nábytkářství. Charakteristickým rysem tvorby Jana a Aleny Lexových je „využití funkce objektu k jeho lapidárnímu tvarovému řešení“. Správnost zvolené koncepce pak potvrzuje řada ocenění,
např. cena za Vynikající design udělená Design Centrem ČR a další.

www.fast.cz

Fatra, a.s.

Vinylové podlahy od českého výrobce podlah Fatra, a.s., který vyrábí podlahoviny již od roku 1949. V produkci najdete vinylové dílce, plovoucí podlahy a PVC podlahy, které jsou nabízeny v dekorech dřevo, kámen a koberec. Široký sortiment doplňují svařovací šňůry, podlahové lišty, schodišťové hrany nebo stěnové obklady. Všechny podlahy splňují požadavky na dlouhodobou udržitelnost a zdravé vnitřní prostředí.

www.fatrafloor.cz

Fenix

Obchodní skupina Fenix vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých společností v České republice. Zakládajícím členem byla výrobní společnost Fenix s.r.o. a prvními produkty, které společnost vyráběla, byly úspěšně prodávané elektrické sálavé topné panely ECOSUN. S nárůstem poptávky trhu po těchto produktech následovaly elektrické konvektory ECOFLEX, topné kabely a rohože ECOFLOOR a topné fólie ECOFILM, včetně regulace topných systémů a široké škály doplňkových produktů.

www.fenixgroup.cz

Hästens

Komfort, jímž jsou postele Hästens proslulé, zaručuje vysoký počet ocelových pružin. Díky měkkým a poddajným pružinám ve svrchní části a zpevněným pružinám ve spodní vrstvě se postel dokonale přizpůsobí tvaru těla. Postel vám poskytne právě takovou podporu a úlevu od napětí nejen zad, ale i celého těla, kterou potřebujete, abyste spali v rovné poloze. Postele Hästens jsou trvalou investicí. Na všechny poskytujeme písemnou záruku 25 let, ale stejně jako všechny postele Hästens by i Excel II měla mít životnost nejméně 30 let. Proto představuje dlouholetou investici do jedné z nejdůležitějších životních nezbytností.

www.postele-hastens.cz

HOME STYLE

Firma HOME STYLE je autorizovaným dovozcem a prodejcem bytového nábytku předního německého výrobce firmy hülsta, jehož sortiment je vystaven na více než 650 m2. Sortiment je doplněn sedacím čalouněným nábytkem značky Die Collection. V prodejně můžete také nakoupit svítidla od předních italských firem Fontana Arte, Prandina, Fabbian, Luceplan, Foscarini, Catellani&Smith a také dalších výrobců osvětlení jako jsou například MOOOI, Secto Design apod. V prodejně Home Style je možné si vybrat z mnoha typů a druhů koberců od firem značek Brink & Campman, Arte Espina, Stepevi, Ebru a Mat design.

www.homestyle.cz

JV POHODA

Jsme zástupci několika evropských výrobců luxusního nábytku. Našimi obchodními partnery jsou firmy s dlouholetou tradicí. Naše společnosti si klade vysoké cíle. Kromě spokojených zákazníků nám záleží i na tom, aby naše nabídka obsahovala ty nejnovější designové trendy a měli jsme neustálý přehled o široké nabídce sortimentu v oboru nábytkářství.

www.jvpohoda.cz

LAUFEN

Základním stavebním kamenem společnosti Laufen jsou zkušenosti ve výrobě keramiky. Ve městě Laufen ležícím ve švýcarském kantonu Basel-Land se již více než 110 let zpracovává nejstarší umělý materiál v historii lidstva. V nejmodernějších provozech se zde se švýcarskou přesností vyrábějí umyvadla, bidety a klozety. Zkušenosti na poli výroby keramiky rozvinuly nadání v rámci výroby kompletních koupelen. Každá místnost, kterou Laufen interpretuje jako posvátné místo k odpočinku a relaxaci, je navržena podle nejvyšších designových standardů.

www.laufen.cz

LUXURY SLEEPING

Hledáte-li tu nejlepší postel nebo matraci pro Vás, navštivte showroom výjimečných postelí LUXURY SLEEPING na královských Vinohradech v Praze
Showroom LUXURY SLEEPING se snaží vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří preferují skutečně vysokou kvalitu dosaženou díky ruční zakázkové výrobě a použití těch nejvybranějších přírodních materiálů. Postele renomovaných značek Kuperus a Pullman jsou ručně vyráběné na základě přání zákazníka a každá postel je tak neopakovatelným originálem díky možnosti širokého výběru potahových materiálů, zdobných čel, rozměrů a zejména tvrdosti matrace.

www.luxurysleeping.cz

MIELE

Společnost se soustředí na výrobu domácích spotřebičů do kuchyně, k péči o prádlo a podlahové krytiny, a také přístrojů k použití v profesionálních provozovnách nebo lékařských zařízeních („Miele Professional“). Strategická vize říká, že se chceme stát na všech relevantních trzích nejvíce ceněnou značkou v oboru.Svým zákazníkům nabízí Miele výrobky, které jsou měřítkem v oblasti dlouhé životnosti, výkonu, komfortu obsluhy, energetické účinnosti, designu a služeb. To odpovídá našemu heslu „vždy lepší“, které vytiskli na své první produkty již zakladatelé, pánové Carl Miele a Reinhard Zinkann, a které dodnes charakterizuje společnost Miele.

www.miele.cz

Moser

Moser je tvůrce originálních nápojových souborů a uměleckých děl z křišťálového skla, kterými udává směr v oblasti užitného umění. Poskytujeme Vám jedinečný estetický prožitek prostřednictvím křišťálových děl nadčasové umělecké hodnoty spojené s vysokou hodnotou užitnou. Vytváříme originální křišťálová díla, která přinášejí krásu.

www.moser-glass.com

OPTIMAL INTERIER DESIGN

Firma se zabývá kompletním servisem od návrhu po realizaci interiérových povrchů. Nabídka zahrnuje materiály a profesionální servis, jak odborníkům, architektům a projektantům při návrzích realizací hotelových, komerčních i bytových interiérů, tak individuálním zákazníkům.Specializujeme se na vybraný sortiment kvalitních podlahovin přes značkové koberce, dřevěné a laminátové podlahy, PVC, linoleum, korek až po vinyl do všech druhů bytových i komerčních prostor. V bohatém výběru předkládáme pestrou paletu bytového textilu zahrnující záclony, závěsy, dekorační a potahové látky z klasických přírodních i moderních vláken.

www.optimal-design.cz

P.M.H.

V roce 1994 zahájila naše firma výrobu a prodej sprchových zástěn a sanitárních oddělovacích stěn. Ty byly vyráběny ve spolupráci s rakouskou firmou PALME a naše firma se stala výhradním zástupcem pro ČR. Od roku 1999 navíc naše firma vyrábí koupelnové radiátory, které jsou v současnosti kromě České republiky exportovány do ostatních zemí EU a Kanady.

www.pmh-co.eu

Petroš interier

Firma Petroš interier má v oboru dvacetileté zkušenosti. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci textilií po celé Evropě. Vybírat si u nás můžete ze vzorníků čítajících stovky materiálů, vzorů a barevných odstínů. Firemní designér, který klienta navštíví, je na slovo vzatý odborník jak v barvovém poradenství, tak i v technických otázkách. Klientům doporučí a navrhne k vybranému materiálu a stylu i nejvhodnější typ ušití a zavěšení. Švadleny v našich dílnách pak navržené doplňky precizně zpracují. Technici přijedou na místo určení a výrobky přímo na místě nainstalují. Vše směřujeme k pohodlí a spokojenosti našich klientů.

www.petros-interier.cz

STOPKA

Bydlení neznamená nákup nábytku. Je to vytváření vlastního stylu, uskutečnění touhy po změně a vyjádření svých vnitřních životních potřeb. Náš individuální proces plánování a interiérové architektonické poradenství vám znovu pomůže nalézt svůj vlastní domov. Nechte se doprovázet našimi architekty krok za krokem při realizaci svých snů a přání.

www.stopka.cz

Technistone

Společnost Technistone je světovým výrobcem velkoformátových desek tvrzeného kamene prémiové kvality; s nadčasovým designem, vynikajícími užitnými vlastnostmi a širokou variabilitou použití. Díky vysoké tvrdosti, jednoduché údržbě, zdravotně nezávadnému povrchu a vysoké odolnosti je vyhledávaný zákazníky po celém světě. Tvrzený kámen TechniStone® vzniká zpracováním vybraných kvalitních přírodních surovin (více než 90 %) a nejčastěji se využívá pro kuchyňské pracovní desky, koupelnové desky, obklady, dlažbu, bary, schody nebo dekorační prvky interiéru v soukromých i komerčních projektech.

www.technistone.com

USSPA

Jsme výjimeční, a proto jsou naše spa jedinečné. Společnost USSPA má rodinný základ a její vedení se předává z generace na generaci, z otce na dceru. Hodnoty, na kterých trváme, se proto nemění. Jsme ryze českým výrobcem vířivek a průkopníkem hydroterapie. Kvalita a špičkový servis jsou pro nás základní veličinou.Stačí jedna návštěva u nás a poznáte, že od slov k činům nemáme daleko. Rádi vás přivítáme.

www.usspa.cz

Vi-Spring

Matrace a postelové základny Vi-Spring tělu společně zajišťují potřebnou měkkost a podporu. Naši zkušení odborníci kombinují přírodní materiály tak, aby poskytli výjimečně kvalitní výplň a pružnost; kapsičkové pružiny se šesti závity a s volitelnou úrovní napětí jsou zárukou odolnosti, která dokonale reaguje na váhu, křivky a pohyby těla. Výsledkem je postel nabízející luxusní pohodlí – vám přímo na míru.

www.postele-vispring.cz