Chytrý multifunkční hrnec Tefal

Na pohodlí si každý z nás zvykne velmi rychle a rád. A proč taky ne? Chytrá domácnost, která se naučí svítit, topit a zalévat růžový záhon podle vašich zvyklostí a potřeb se stává samozřejmostí.

V takové domácnosti má své místo i moderní kuchyně, ve které vás nestraší dlouhé hodiny u sporáku, ale naopak vás tam čeká radost ze snadného vaření i skvělého jídla na úrovni luxusní restaurace.

Tefal představuje nažhavenou novinku multifunkční digitální hrnec Cook4me+ Connect, se kterým, podobně jako se zbytkem svého domova, snadno komunikujete pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu.

Na vás zbyde jediný úkol – zařídit si (a klidně pohodlně také online) nákup surovin.

S multifunkčním digitálním hrncem Cook4me+ Connect se snadno domluvíte – dorozumívá se s vámi česky, v přehledném menu najdete všechna základní nastavení, včetně 150 integrovaných receptů, které vám poslouží jako každodenní inspirace…

a kdybyste snad vyčerpali i tuto studnici nápadů, stačí položit jednoduchý dotaz Tefal aplikaci: Co dnes bude k večeři? Mobilní aplikace vám nabídne nápady z několika různých úhlů: například stačí najít surovinu, kterou máme v lednici a nevíte, co s ní.

Nebo jste dostali chuť na něco vonící prázdninami, co jste ochutnali společně s rodinou na poslední dovolené – i takové lahůdky v aplikaci najdete.

Pak už jen stačí přímo propojit s vaším Cook4me+ Connect, recept se zobrazí na displeji hrnce a už můžete vařit krok za krokem podle instrukcí.

A kdybyste potřebovali poradit, jak hvězdu večera servírovat, stačí mrknout zpátky do aplikace a podívat se na fotografie finálního pokrmu.

Rychleji a přitom zdravěji

Tlakové vaření, právě díky kratší době tepelné úpravy pokrmu, zachovává daleko větší množství živin, tedy biologicky aktivních látek, kterých potřebujeme vlivem aktivního života čím dál tím víc.

Více živin, méně tuku, i tak by se dalo popsat vaření s Cook4me+ Connect.

Ale protože značka Tefal ví, že někdy stačí k dokonalosti jen malý detail, i k tomuto produktu lze zakoupit doplněk Extra Crisp Lid, zapékací víko, které vašeho pomocníka promění v klasickou troubu nebo horkovzdušnou fritézu.

S naprostým minimem tuku dokřupava zapečete brambory nebo vytvoříte zlatavou sýrovou krustu na zelenině. Kombinace vaší fantazie a chuti s inspirací receptů v mobilní aplikaci nabízí neomezené možnosti vaření.

Multifunkční hrnec Cook4me+ Connect (CY855830) nabízí 150 předprogramovaných receptů, které můžete nyní zdarma doplnit o nové recepty díky aplikaci TEFAL. Tato aplikace se synchronizuje s vaším přístrojem prostřednictvím Bluetooth a poskytne vám přístup do světa stovek receptů Cook4me+ Connect vyvinutými našimi šéfkuchaři.

Díky svému intuitivnímu digitálnímu rozhraní a aplikaci vám pomůže rychle připravit všechny vaše oblíbené recepty. Krok za krokem vás provede více jak 2 000 fotografiemi nejrůznějších receptů a přípravu můžete sledovat z vašeho tabletu nebo chytrého telefonu.

Multifunkční hrnec Cook4me+ Connect umožňuje 6 režimů vaření: vaření v páře, tlakové vaření, klasické vaření se 3 úrovněmi teploty – mírná (pozvolné pečení), střední a vysoká (smažení/opékání) a udržování teploty, kdy pokrm po uvaření zůstane teplý.

Oblíbené recepty si díky režimu tlakového vaření připravíte za kratší dobu a všechny pokyny můžete sledovat na obrazovce. Není potřeba nic kontrolovat, vaření probíhá automaticky a odložený start zajistí, že budete mít lahodný pokrm připravený včas.

Objem 6 litrů zajistí perfektně připravené jídlo až pro 6 osob. Nepřilnavý povrch a odnímatelné části hrnce (nádoba a napařovací košík) zajišťují snadné čištění a mytí v myčce. Doporučená cena je 8 999 korun.