FOR INTERIOR – získejte volnou vstupenku!

Vážení čtenáři,

vydavatelství RF Hobby je partnerem veletrhu FOR INTERIOR, který se koná ve dnech 19. až 23. září v PVA EXPO PRAHA.

Rádi bychom vás na tento veletrh pozvali a jako dárek pro vás máme volnou vstupenku!

Volná vstupenka pro vás je ke stažení zde:

https://forinterior.cz/vystavovatel/voucher?v=13bbe06dc6347d020335f39ea3cd71ce

Veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR je místem s největší nabídkou produktů pro pohodlné, funkční a příjemné bydlení.

Ve dnech 19. až 23. září nabídne v PVA EXPO PRAHA novinky, produkty, technologie i inspiraci pro interiéry všech typů.

Interiér, ať již doma nebo v práci, ovlivňuje fyzické i duševní zdraví uživatelů. Jeho důmyslné řešení dokáže zlepšit kvalitu života, produktivitu práce a nastolit pocit pohody a bezpečí.

Veletrh FOR INTERIOR je místem, kde se mohou zájemci seznámit s tisíci produktů nábytkářského oboru, poznat aktuální designové směry i inovativní výrobky, které navíc kladou důraz na udržitelnost a ekologii.

I tentokrát zde najdete širokou nabídku produktů pro vaše bydlení, zahrnující nábytek, interiérové prvky a mnoho inspirací, které vám pomohou vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit pohodlně a který bude navíc i vysoce funkční.

Během veletrhu se budete moci seznámit s novými trendy, inovativními výrobky a získat tisíce tipů pro úpravu vašeho interiéru.

Jedním z výrazných oborů na veletrhu bude sekce zdravého a komfortního spánku.  Představí široký výběr unikátních a luxusních postelí od renomovaných výrobců.  Budete mít možnost vybrat si z různých typů postelí podle svých preferencí, od kontinentálních až po dřevěné z masivu, kovové či možnost zakázkové výroby postelí a matrací na míru, která vám umožní vytvořit si ideální podmínky pro váš spánek.

Na veletrhu nebude chybět ani široká nabídka sedacích souprav, přinášející klasické i moderní typy. Dále se můžete těšit na nábytek z poctivého dřeva, který spojuje kvalita a odolnost.

Eleganci a luxus najdete u firem, které zde zastupují italské výrobce. Naopak minimalismus, funkčnost a svěží atmosféru zase u firem, které zastupují skandinávské značky.

V oblasti textilu a osvětlení naleznete rovněž bohatou nabídku. Správně zvolený bytový textil dokáže zlepšit estetiku, pohodlí a funkčnost vašeho domova a kvalitní osvětlení vytvoří příjemnou atmosféru podtrhující architektonické prvky.

Na FOR INTERIOR budou také prezentovány kolekce stolů, židlí a kuchyní, od typizovaných až po individuálně navržené. Inspirovat se můžete akustickými panely, moderními krby a dalšími prvky a doplňky.

Pokud hledáte konkrétní rady pro svůj vlastní interiér, můžete konzultovat své představy s odborníky přímo na místě a získat praktické tipy a odpovědi na vaše dotazy, což vám pomůže při plánování a vytváření útulného a stylového domova.

Souběžně s FOR INTERIOR proběhne také veletrh FOR ARCH, který přináší kompletní nabídku produktů v oblasti stavebnictví. Společně tak oba veletrhy představí široký výběr od fáze stavby až po zařizování interiérů.

Nenechte si ujít podzimní veletrh FOR INTERIOR, zažijte jedinečnou a inspirativní atmosféru a objevte nové trendy a možnosti pro úpravu vašeho domova.

Více na www.forinterior.cz