Insight Home součástí Premium Design Group

Insight Home, jedna z předních společností na trhu smart home systémů, je od září 2017 součástí skupiny Premium Design Group, která má za cíl dosáhnout pozice lídra na poli bytového designu pro náročnou klientelu v horizontu tří až pěti let.

Začlenění do skupiny má společnosti v následujících třech letech přinést až ztrojnásobení obratu.

Insight Home patří z hlediska používaných technologií a realizovaných instalací mezi špičky ve svém oboru, přičemž v letech 2015 a 2016 byla zařazena do žebříčku Českých 100 nejlepších firem.

Společnost působí nejen v Čechách, ale i na Slovensku, v Polsku nebo Rusku.

Jako systémový integrátor nabízí především řešení postavená na světových standardech AMX, Crestron, KNX a WAGO. Insight Home dále spolupracuje s předními architektonickými studii jakými jsou např. Jestico + Whiles, Mimolimit, ADR, D3A, A.I. DESIGN nebo A69 a podílí se na rezidenčních projektech společností DARAMIS, PENTA nebo SATPO.

„Tím, že jsme se stali součástí Premium Design Group, jsme získali silného investičního a obchodního partnera. V souvislosti se zařazením do skupiny si klademe za cíl dosáhnout v následujících třech letech trojnásobného obratu.

Chceme růst a toto je správná cesta. Nyní můžeme čerpat z mnohaletých zkušeností a vztahového zázemí významných investorů,“ uvedl Jan Průcha, předseda představenstva společnosti Insight Home.

Od roku 2009 společnost realizovala přes 100 exkluzivních rezidenčních vil a mnoho luxusních rezidenčních projektů.

Speciálními projekty byly například vybavení a řízení Protonového centra nebo Galerie Černá labuť, která vznikla pod vedením přední světové architektky Evy Jiřičné.

„Insight Home je silná inovativní značka a lídr v daném segmentu, což skvěle koresponduje s naším dlouhodobým záměrem v oblasti designového a high-end interiérového vybavení.

Věřím, že smart home řešení společnosti Insight Home osloví naše stávající zákazníky, kterým tak budeme schopni nabízet širší paletu prémiových produktů a služeb,“ uvedl k realizované investici Jakub Křížek, CEO skupiny Premium Design Group.