Kontinentální postele Spirit – verze káro

Chcete sdílet tento článek?

Kontinentální postele Spirit jsou designovým unikátem, který zhodnotí každou ložnici. Spojují v sobě spoustu benefitů – od dokonalé konstrukce, přes řemeslné zpracování těch nejdokonalejších materiálů, po doladění artefaktů z dílen českých a slovenská umělců, které citlivě dotvářejí každou postel. Jsou synonymem komfortu k odpočinku, který Vaše tělo dennodenně potřebuje. Zkrátka – jedinečné a dokonalé produkty.

Vysoce si ctíme individualitu, a právě Vám umožníme mít rozhodující slovo při výběru vzhledu Vaší jedinečné postele. Spirit Continental nabízí 3 řady postelí: Mayor, Senator a President. Všechny postele Spirit poskytují výběr rozdílných tuhostí polovin ložných ploch matrací Combi Fix. A tak můžete mít jednu polovinu postele s tužší ložnou plochou matrace HARD pro sebe a na druhé straně měkčí variantu Medium pro partnerku. Matrace je v jednom kuse, kombinace tuhostí Soft / Medium, Medium / Hard či Soft / Hard je použita na obou stranách matrace a nic Vám tak nebrání matraci, podle potřeby, otáčet.

Vyzkoušejte si, který model postele Vám bude nejlépe vyhovovat a spolu dotvoříme speciálně Vaše lůžko. Vyberete si čelo postele – dezén, výšku, barvu (Metropolis, Quadro, Rolls), a spolu ji přivedeme k dokonalosti výběrem barvy a materiálu potahové látky. Pokud máte rádi originalitu vsaďte na káro.

Nemusíte být zrovna Skotem nebo punkerem, káro si své místo v historii dávno vydobylo, a nejenom jako znak rebelů. Od roku 1746, kdy se stalo symbolem vzdoru Skotů je stabilním vzorem v katalozích všech světových módních domů. Burberry si na něm postavil značku, Vivien Westwood se s ním stala královnou punku, zdobí kolekce Alexandra McQueena, Calvina Kleina, Marca Jacobse, stejně tak šatníky královských rodin s módní ikonou, princeznou Kate Middlentonovou, v čele. A propos, princ Albert, manžel královny Viktorie, jím vydekoroval celý zámek Balmoral.

Královská postel s královskými designem – co víc si přát? Vybrat si můžete ze dvou variant károvaných čalounických látek – výraznější verzi Scott nebo zemitě decentní Glenn. Můžete zvolit celou postel v jednom vzoru, případně jen čelo a otoman nebo taburet. Poslední tah štětcem bude výběr nožiček, které mohou být dřevěné, ručně kované nebo skleněné – Glass Orb Uranium, z uranového skla, které Vám v závislosti na osvětlení vykouzlí pestrou paletu barevných odstínů.

Navštivte nejbližšího prodejce postelí Spirit Continental, prohlédněte si exkluzivní katalog a vytvořte si královský prostor pro intimní chvíle. Využijte akční „Mimořádnou nabídku“, která platí od 1. 4. 2017 (vztahuje se na rozměry 180 x 200 cm), a o které se více dozvíte také na stránkách www.spirit-continental.cz.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články