Letní koupání ve vlastním bazénu!

Chcete sdílet tento článek?

Pokud se chcete už v létě koupat ve vlastním bazénu, tak máte nejvyšší čas začít se stavbou a navíc se dá v tomto období bazén pořídit za dobrou cenu. A kromě toho, že nakoupíte výhodněji, budete mít navíc i dostatek času na jeho instalaci a zprovoznění. Start sezony a příchod prvních teplých dní, které jsou už vhodné ke koupání, tak určitě nezmeškáte. Nabízíme vám pár letošních novinek. Tak vybírejte……

Portugalské stavebnicové bazény MERCURY

Bazén řady MERCURY, model Algarve, foto Mountfield
Bazén řady MERCURY, model Algarve, foto Mountfield

Bazény řady MERCURY jsou mimořádně oblíbené v takových bazénových velmocích, jako jsou Španělsko, Portugalsko či Francie. A nyní jsou k dostání i na českém a slovenském trhu.

Obliba luxusních bazénů MERCURY spočívá v kombinaci vrcholně elegantního „čistého“ designu a nekompromisní pevnosti. Této pevnosti je dosaženo stavebnicovým konstrukčním systémem – bazén je složen z unikátních silnostěnných ocelových panelů se speciálním žárovým zinkováním. Díky tomu si zákazník může svobodně zvolit délku i šířku bazénu stejně jako hloubku a víceúrovňový profil dna.

Neposlední výhodou je i extrémně jednoduchá stavební příprava pro osazení bazénu včetně dokončovacích prací. Přípravu i dokončovací práce zvládne téměř každý svépomocí. Více na www.mountfield.cz

Americké design-kompozitní bazény MÉTROPOLE

Bazén řady MÉTROPOLE, model Cannes, foto Mountfield
Bazén řady MÉTROPOLE, model Cannes, foto Mountfield

Bazény řady MÉTROPOLE zaujmou už na první pohled svým francouzským šarmem a nadčasovými tvary. Jejich stěny jsou vytvořeny z vysokopevnostního kompozitního materiálu. I v případě těchto bazénů si zákazník může podle svých přání svobodně zvolit délku i šířku bazénu a také jeho hloubku a víceúrovňový profil dna.

Integrované schodiště tvoři s každým z nabízených modelů mimořádně elegantní a kompaktní celek. Bazény Metropole lze zapustit kupříkladu do stylové dlažby nebo kamenné či dřevěné terasy. Skvěle se vyjímají rovněž v interiéru. Jejich kvalita a životnost jsou na tak vysoké úrovni, že záruka, poskytovaná na jejich konstrukci, je prodloužena až na 30 let.

Bazény této řady jsou potaženy speciální silnostěnnou vrstvou G-liners® s měkčeným povrchem, velmi příjemným na dotyk i chůzi. Více na www.mountfield.cz

České sklokompozitní bazény CORAL PLUS

Bazén řady CORAL PLUS, model Hit+, foto Mountfield
Bazén řady CORAL PLUS, model Hit+, foto Mountfield

Nejnovější řada luxusních rodinných bazénů CORAL PLUS inteligentně spojuje přednosti oblíbených sklokompozitních bazénů s moderními konstrukčními a designovými prvky bazénů keramických.

Zpevněná konstrukce zajišťuje maximální rovinatost celé monolitické skořepiny, což mimo jiné zjednodušuje a zlevňuje stavbu.

Bazény řady CORAL PLUS mají pohodlné integrované schodiště s protiskluzovými nášlapy. A také pohodlné a ergonomicky řešené relaxační zóny a odpočinkové lavice – to vše chytře konstrukčně vyladěné tak, aby bylo co nejvíce prostoru pro odpočinkové či kondiční plavání. Velkou výhodou těchto bazénů je i nenáročná stavební příprava a instalace za jeden jediný den.

Slovenské keramické bazény VICTORY

Bazén řady VICTORY, model Cleopatra, foto Mountfield
Bazén řady VICTORY, model Cleopatra, foto Mountfield

Bazény řady VICTORY vycházejí z osvědčené australské top technologie a využívají vlastností nejmodernějších keramických materiálů. Představují vlastně vrchol, co se týče kvality a designu luxusních monolitních bazénů. Jak vypadá struktura jejich stěn? Základem je keramický materiál, který je chráněn vinylesterovou a polyesterovou vrstvou. Výsledkem spojení je dokonalá, pevná  „keramika“ s mimořádně dlouhou životností.

Bazény řady VICTORY byly vyvinuty a patentovány australskou firmou Compass Pools a jsou jedny z nejprodávanějších na celém světě. Australští designéři se při návrzích tvarů a zabudovaných relaxačních zón zaměřili především na komfort a bezpečnost. Více na www.mountfield.cz

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články