Luxus bez čistoty neexistuje

…ale čistota už může existovat i bez času na úklid

Díky těm nejmodernějším pomocníkům můžete udržet čistotu velkých domů a residencí skutečně snadně i bez služebnictva. Robotičtí pomocníci pracují za vás a přesně tak, jak chcete. Mohou uklízet třeba celý den.

Ani smítko na koberci

Tento pomocník je už celkem známý. Robotický vysavač umí sám vysávat váš domov. Pohybuje se pomocí snímačů, umí rozpoznat každou překážku a vyhnout se jí. Snímače dokonce zabrání i pádu nového pomocníka ze schodů.

Po skončení úklidu si sám zajede do své dokovací stanice, aby se nabil a trochu si odpočinul po náročné práci. Zaslouží si to, protože moderní robotické vysavače umí vysát každé smítko. Dokonce dokáží rozpoznat více znečištěná místa a těm věnují důkladnou péči.

Dokonale vytřeno? Splněno!

První pomocník úspěšně dokončil vysávání. Nyní z doku vyjíždí další pomocník. Misí robotického mopu je dokonale čistá podlaha. Funguje na podobném principu jako robotický vysavač, ale k dispozici má šikovný elektrostatický hadřík, který je vyměnitelný. Jezdí si po bytě a čistí každou nečistotu i rozlitou kapalinu.

Obojí v jednom pomocníkovi

Na trhu se už také objevila robotická zařízení, která zvládají obojí. Umí vysávat a vytírat zároveň pomocí důmyslného systému. Přední část robotického 2v1 zařízení slouží k vysávání, ta střední a zadní je pro vytírání.

Tento skutečně inteligentní odborník na podlahy si také sám dávkuje vodu pro vytírání. Není to sen?

Jeho jedinou nevýhodou je, že se hodí spíše na podlahy bez koberců. Pokud jsou ve vašem domově koberce a dokonce i ty “huňaté” s vysokým vlasem, bude se pro vás lépe hodit pouze výkonný robotický vysavač.

Profesionálně naleštěná okna

Vaši přátelé se asi budou divit, kde berete čas na to, aby okna vašeho domu zářila jako jasné hvězdy na obloze a zrcadla ve vašem domě byla vždy perfektně naleštěna. Můžete a nemusíte jim prozradit existenci vašeho nového pomocníka.

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je nyní novým trendem. Robotický čistič oken, zrcadel a dalších svislých ploch perfektně leští a čistí pomocí šetrných utěrek z mikrovlákna, které stačí jen vyprat a dají se znovu použít.

Na sklo jej položíte, robotický pomocník se jednoduše “přicucne”, stisknete tlačítko a všechna nečistota za krátko zmizí.

Robotický čistič oken zvládne okna a další povrchy vyčistit sám, ale pokud nad ním budete chtít mít plnou kontrolu, nejnovější modely můžete ovládat i přes smartphone.

Nevíte, jaký vysavač pro vaši domácnost zvolit? Přečtěte si tipy, podle čeho se řídit: https://www.philips.cz/c-m-ho/vysavace/vysavac-na-koberec