Moderní televize pro moderní domov

Žijete v moderním domově, ale stále sledujete televizi jako v minulém století? Máme pro Vás tip na to, jak televizi můžete sledovat moderně a jednoduše. Služba Lepší.TV představuje revoluční sledování televize přes internet.

Nabízí 131 stanic, pravidelně aktualizovanou videotéku 1821 filmů a seriálů a přináší televizní vyžití i pro ty nejnáročnější diváky. Právě jste objevili televizi, která odpovídá nárokům 21. století.

Za skvělou cenu se navíc Lepší.TV přináší zcela unikátními funkcemi.

Jednou z nich je bezkonkurenční zpětné zhlédnutí až 100 dní, které zajišťuje, že Vám oblíbené pořady už nikdy neuniknou. Když v televizi nestihnete nejnovější díl, můžete ho v aplikaci Lepší.TV nalézt, nebo klidně sledovat celý pořad od začátku.

Další nedocenitelnou výhodou aplikace je neomezené nahrávání, díky kterému si můžete oblíbené filmy a seriály uložit a vrátit se k nim později. S balíčkem HBO získáte ještě stanice z rodiny HBO a Cinemax spolu s celou HBO On Demand videotékou.

Takže se pocit, že už není na co koukat, skutečně stává minulostí. Noví klienti balíček navíc získají na první měsíc zdarma!

A aby to bylo ještě lepší, v ceně je nadto 131 televizních stanic, možnost poslouchat přes 30 000 rádiových stanic a další vychytávky, které nenajdete nikde jinde.

Potěšení z pohodlného sledování televize naleznete i na chatě, nebo na dovolené po celé EU – jedinou podmínkou sledování Lepší.TV je připojení k internetu od jakéhokoliv poskytovatele.

Ke sledování postačí nízký datový tok 3Mb/s, pomocí kterého lze sledovat Lepší.TV na televizi, mobilu, nebo na jakémkoliv dalším zařízení. V aplikaci lze také nastavit divácké profily pro celou rodinu tak, aby si Lepší.TV mohl každý člen rodiny nerušeně užít.

Na službě je také lákavé to, že je zcela bez závazků. Když uživatelé přestanou být spokojení, mohou ji kdykoliv jednoduše zrušit tím, že prostě přestanou platit.

Zkrátka Vám Lepší.TV umožní televizi sledovat moderně, jednoduše a bez závazků. Vše, co nikde jinde nenajdete Lepší.TV nabízí za velmi dostupnou cenu 139 Kč měsíčně.

Pokud Vás služba zaujala, doporučujeme pro více informací navštívit web Lepší.TV.

Vyzkoušejte moderní způsob sledování televizi a přesvědčte se sami, že sledování může být s Lepší.TV ještě mnohem lepší, než jak ho znáte.