Morphy Richards v jedinečného designu

Morphy Richards je anglická značka s bohatou historií a unikátním portfoliem domácích malých elektrospotřebičů, které jsou zárukou nejvyšších výrobních standardů a inovačního designu.

Nejvíce je známá ve své domovině, ale postupně si získala srdce spotřebitelů prakticky na celém světě. Morphy Richards disponuje několika řadami výrobků a jednou z nich je edice Redefine. Ta je jedinečná svým designem v kombinaci s kvalitním tvrzeným sklem.

Redefine skleněná žehlička Vapour je originálním domácím pomocníkem při žehlení. Vyniká patentovanou technologií skleněné žehlící plochy ThermoGlass a rozprašovanou mlhou Vapocare.

Zásobník na vodu je umístěn v držáku a díky tomu není žehlička příliš těžká a neusazuje se v ní vodní kámen, což je podpořeno i vestavěným vodním filtrem. Tato tichá žehlička spotřebuje o 75% méně energie a až 80% méně vody. A nebyla by to řada Redefine, kdyby žehlička nebyla doplněna o LED osvětlení.

Mezi další unikátní výrobky této řady, patří Redefine topinkovač, který udělá z přípravy snídaně, svačiny či lehké večeře opravdový zážitek. Díky speciálnímu sklu můžete sledovat celý průběh opékání toastu.

Je vybaven digitálním termostatem, podsvětlenými ovládacími prvky i odpočtem opékání a motorizovaným zasouváním a vysouváním. Šíře štěrbin pro topinky je variabilní a tak již není třeba kontrolovat tloušťku chleba.

Vizuální zážitek nabízí také průhledná Redefine rychlovarná skleněná konvice. Ta je vyrobena z tvrzeného skla Duran Schott TM a ve svém dně má zabudované LED diody, které prosvětlují vařící se vodu.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťuje pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Zároveň disponuje skrytou výlevkou a kovovým filtrem, který zachycuje vodní kámen.