Nechte se okouzlit kontinentální postelí

Blažený pohled a ještě blaženější dotek si vychutnáte jedině s kontinentální postelí. Vysoká postel s masivním spodním rámem nabízí přepychový spánek.

Měli jste někdy možnost vyzkoušet kontinentální postel třeba na přepychové dovolené v hotelovém pokoji? Ne?  Nesmutněte! Kontinentální postel si můžete pořídit již do svých ložnic a zažívat spánek „jako na obláčku“ každou noc.

Poznáte ji na první pohled!

Kontinentální postel rozpoznáte hned na první pohled. Od ostatních postelí se liší svou nezvyklou výškou, kterou oceníte především při vstávání.

Jako další vás zaujme estetické a masivní čelo postele, které je typickou a praktickou součástí kontinentálních postelí.

Posledním viditelným a rozpoznatelným prvkem jsou stavitelné nožičky, které ladí výšku postele.

Kouzlo ukryté ve 3 vrstvách

Základna 

Masivní konstrukce je základem každé kontinentální postele.  Lidskému oku se naskytne pohled pouze na vnější masivní rám, avšak jeho důležitou vnitřní součástí jsou nepostradatelní aktéři, dvojvrstvé pružinové systémy a stabilní dřevěný rošt.

Tisíce pružin systematicky uspořádané do vrstev a zón mají na svědomí skvělé ortopedické vlastnosti a maximální prodyšnost postele.

Matrace

Střední díl postele tvoří několikavrstvá nosná matrace, která poskytuje správnou podpěru těla a zajišťuje optimální podporu páteře díky rovnoměrnému rozložení tlaku.

Topper  

Vrchní díl postele tvoří špičkový topper neboli vrchní matrace, díky které je postel maximální komfortní. Topper je tvořen z vysoce kvalitního materiálu a podílí se především na měkkosti a pružnosti celé postele.