Nová řada Toscana – 100% organické
ALESSANDERX 446

Magniflex představuje novou řadu matrací Toscana. Jsou ideálním řešením pro ekologicky smýšlející, kteří očekávají nejvyšší komfort spánku a zároveň chtějí přispět k ochraně životního prostředí.

Matrace řady Toscana jsou vyrobené z patentovaných pěn Ecogreen a Geomemory s potahem z bio bavlny. Nezatěžují životní prostředí a zároveň poskytují páteři správnou podporu a tělu ideální odpočinek.

Certifikace GOTS, vydaná Institutem pro etiku a ochranu životního prostředí potvrzuje, že všechny látky používané Magniflexem v řadě Toscana jsou 100% organické s ohledem na člověka a životní prostředí.

Použití přírodních materiálů dává matracím a polštářům Toscana neuvěřitelné relaxační vlastnosti. Esenciální oleje obsažené v matracích přispívají k relaxaci, zatímco extrakt z aloe vera podporuje regeneraci během spánku.

Patentovaná studená pěna Ecogreen, jeden ze dvou exkluzivních materiálů, které byly při výrobě matrací použity, je flexibilní, přesto pevná, ideální pro zajištění dokonalého vyrovnání ramen, zad a končetin.

Druhá, paměťová pěna Geomemory, se dokáže přizpůsobit tvaru těla a podpořit každou jeho část zvlášť.

Přijďte v září vyzkoušet opravdovou relaxaci a odpočinek na podzimní pražské veletrhy For Arch a For Interior nebo do Showroomu Magniflex, Šaldova 1, Praha 8 – Karlín.

V celé řadě Toscana jsou všechny pěny – studené i paměťové – napuštěny sójovými proteiny a aloe vera. Matrace Grande Dual 12 má navíc vrstvu Malvy, která obsahuje uklidňující esenci byliny Sléz Lesní.

Ceny matrací Toscana – rozměr 90×200 cm

Cotton Chic 8   14.990 Kč

Cotton Experience 9  16.990 Kč

Cotton Caresse Dual 10  22.990 Kč

Cotton Grande Dual 12  29.990 Kč