Zdravé uchovávání potravin

Značka Hoover představila H-FRIDGE 700 MAXI, jedinečnou pětidveřovou chladničku s prostřední samostatnou zásuvkou Flex Zone, která umožňuje libovolně nastavit teplotu v rozmezí od +5 °C do -20 °C. Chladnička, mraznička nebo mírný mrazák pro krátkodobé zmrazení a pomalé rozmrazování?

Je to jen na vás. Celkový objem H-FRIDGE 700 MAXI je 424 litrů, včetně 22litrové zásuvky, při šířce 83 cm. Vybavena je systémem Total No Frost a tichým invertorovým kompresorem.

Samostatná zásuvka Flex Zone s trojím využitím:

1, Rozšiřte chladničku o 22l samostatnou zásuvku

Speciální zásuvku v lednici H-FRIDGE 700 MAXI můžete využít jako přídavnou chladničku, která je ideálním místem pro potraviny, jež chcete oddělit od ostatních čerstvých potravin.

Při 5 °C skladujte čerstvé ovoce a zeleninu, 4 °C jsou ideální pro sýry, teplota 0 °C je vhodná pro syrové maso, ryby a sushi.

2, Využijte zásuvku jako mírný mrazák

Při nastavení teploty na -2 °C je zásuvka perfektní pro jídla navařená na týden dopředu, pro pečivo, dorty nebo třeba domácí carpaccio.

Při teplotě -2 °C až -7 °C pomalu rozmrazujte dříve zamražené pokrmy, u kterých tak zachováte jejich původní chuť a konzistenci.

3, Další prostor pro hluboké zmrazení

V tomto nastavení je zásuvka vhodná pro hluboké zmrazení pokrmů nebo skladování ledu. Pokud dětem uděláte domácí zmrzlinu či sorbet, zmrazte je při teplotě -14 °C, při -18 °C si nachlaďte láhev sektu na večer.

Pětidveřová chladnička H-FRIDGE 700 MAXI nabízí celkovou kapacitu 424 litrů, včetně 22litrové Flex Zone. Šířka chladničky je 83 cm.

Systémem Total No Frost se postará o automatické odmrazení chladících i mrazících částí lednice a přispívá k úspornému chodu v energetické třídě A++.

Tichý invertorový kompresor je považován za jednu z nejúčinnějších, nejspolehlivějších a dlouhodobě nejlepší technologii pro snížení hluku (pouze 39 dB(A)), navíc udržuje ve vaší lednici stabilní teplotu.

Na českém trhu je H-FRIDGE 700 MAXI k dispozici pod modelovým označením HN5D 84 W v provedení bílé sklo, její doporučená cena je 29 990 Kč.