Parkujte vůz elegantně, v garáži i obýváku

Stylová garáž není sci-fi, můžete si ji dovolit i vy. Stačí se zaměřit na správné vybavení interiéru i exteriéru.

Automobil již v dnešní době není vnímán pouze jako dopravní prostředek, pro mnohé se stal osobní vizitkou nebo sběratelskou vášní.

Nezaparkují ho na ulici, nezaparkují ho v zaprášené garáži, vytvoří mu jedinečný a krásný domov, kde se o něj budou moci náležitě starat.

Kochat se autem v obýváku? Nic zvláštního

Luxusní garáže slavných osobností plné naleštěných automobilových skvostů jsou známé po celém světě.

Za zmínku jistě stojí sbírka módního návrháře Ralpha Laurena, jehož McLareny, Lamborgini, Mercedesy nebo Ferrari stojí na bílých piedestalech nad černým kobercem, aby vynikl každý jejich detail.

Pozadu ale nemusíte zůstat ani vy. Milujete svůj vůz na tolik, že byste ho měli nejraději na očích celý den? Propojte garáž s obývacím pokojem. Chcete svůj poklad ukazovat přátelům a nepostávat u něj jak kůly v plotě?

Vybavte garáž pohodlnými křesly a stolky, promyslete osvětlení a nasvícení vozu a debaty se skleničkou kvalitního koňaku si v pánském kolektivu vychutnávejte v ní. Uděláte si tak doma vlastně takový druhý pánský obývák.

Moderní dům s moderní garáží pro každého

Pro většinu majitelů aut je ale parkování v obýváku nepředstavitelné. Určitě to ale není překážkou k parkování svého auta moderně a elegantně. Garáž nemusí být plná nepotřebného harampádí, zaprášených a zaskládaných polic a povalujícího se nářadí.

Samozřejmě, někam všechny potřebné věci uklidit musíte. Navrhněte ale uspořádání garáže tak, aby vše mělo své místo, a mohli jste ji jednoduše udržovat v čistotě a pozvat souseda obhlídnout nový spoiler na autě, aniž byste kolem auta dělali 2 hodiny pořádek.

Designem zaujme garáž i zvenčí

Ať už stojí vaše garáž samostatně nebo je součástí domu, slaďte ji s domem tak, aby všem kolemjdoucím brala dech.

Velký dojem udělá zajímavá fasáda, střecha i vyladěná garážová vrata. Ta můžete sladit s vchodovými dveřmi, venkovními žaluziemi nebo roletami.

Můžete si vymyslet naprosto cokoliv, profesionální výrobce vrat vám je na míru vyrobí v jakékoliv barvě, kterou si vymyslíte, s dekorem dřeva či kovu, s lamelami s různými prolisy, zajímavým prosklením i nerezovými prvky.