Quadral: Ručně leštěná krása

Pro vyjádření prostoru v hudebních nahrávkách a přesného zvuku všech nástrojů je nezbytná zejména dokonalá reprodukce vysokých kmitočtů. Jedním z výborně hrajících výškáčů je tzv. páskový reproduktor, ve kterém kmitá superlehká páska.

Tato tenounká pohybující se součást páskového reproduktoru může být až desetkrát lehčí než membrána klasické kaloty. Díky tomu je schopna snadno zahrát kmitočty okolo 55.000 Hz.

Je proto ideální nejen pro náročné HiRes nahrávky s akustickými nástroji, ale i pro přesné vyjádření prostorových efektů filmů. Vysoké tóny jsou, mimo jiné, nositelé prostorové informace zvuků.

Exkluzivní řada reprosoustav quadral – CHROMIUM STYLE je osazena páskovým výškovým reproduktorem s aluminiovou fólií. Reprodukce je proto mimořádně detailní a plná krystalicky čistých výšek.

Díky dokonale navrženým středotónovým a basovým reproduktorům zahrají CHROMIUM STYLE hudbu a prostorový zvuk s vynikající precizností a dynamikou. Quadral CHROMIUM STYLE 8 je třípásmová sloupová reprosoustava s bassreflexem.

Díky zaobleným tvarům rigidní ozvučnice a ručně leštěnému povrchu je mimořádně elegantní, což příjemně doplňuje její fenomenálně výborný zvuk.

Sloupovou reprosoustavu quadral CHROMIUM STYLE 8 je možné pořídit za 26.900 Kč za kus. Je dostupná v bílé a černé variantě, vždy s exklusivně vysokým leskem.