Red Dot Award 2020 pro vysavač

Chcete sdílet tento článek?

Tyčový vysavač Hoover H-FREE 500, novinka uvedená na trh na podzim 2019, se zařadil mezi vítěze kategorie Produktový design 2020 v rámci proslulého prestižního ocenění Red Dot Award. To každoročně shromažďuje na 18 tisíc příspěvků od designérů, společností a organizací z více než 70 zemí svět, o jejich zařazení mezi vítěze rozhoduje mezinárodní odborná porota s přibližně 40 členy, která letos ocenila více než 6 500 produktů.

H-FREE 500 je nejlehčí a nejkompaktnější tyčový vysavač v nabídce značky Hoover. Jeho kompaktní tvar umožňuje jednoduché složení na výšku pouhých 69 cm, snadno jej uložíte i do nižší skříňky nebo pod schody. Tenké tělo váží jen 1,5 kg v ruční verzi, manévrování s vysavačem jde bez zbytečné námahy a jednou rukou se dostanete do každého rohu i u stropu. Veškeré příslušenství včetně ruční verze nebo hubice pro vysávání zvířecích chlupů je integrované v těle vysavače, takže jej máte vždy přímo po ruce, a jeho pestrá škála zajistí pohodlný úklid celé domácnosti.

Stejně výkonný jako kabelový vysavač

S bezdrátovým H-FREE 500 dosáhnete stejného výsledku vysávání jako s kabelovým vysavačem. Inovativní bezkartáčový motor H-Lab poskytuje stálý sací výkon bez ztrát i při postupně se zaplňující prachové nádobě. Výkonná lithiová baterie 22 V vydrží až 40 minut na jedno nabití v automatickém režimu při vysávání nad zemí bez motorizovaného příslušenství, respektive 30 minut ve standardním režimu s hlavní motorizovanou hubicí. Stav nabití baterie můžete sledovat na LED ukazatelích nebo v mobilní aplikaci Hoover Wizard propojené s vysavačem prostřednictvím Wi-Fi.

Na českém trhu je H-FREE 500 k dispozici pod modelovým označením HF522NPW 011, jeho doporučená cena je 6 990 Kč.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články