Obchodní sdělení

Rychlá a bezdrátová nabíječka

Chcete sdílet tento článek?

Stále větší množství zařízení nabízí možnost praktického bezdrátového nabíjení. Nevýhodou ovšem bývá většinou rychlost, která je proti klasickému značně pomalejší. Tento problém do značné míry řeší novinka Varta v podání bezdrátové nabíječky Ultra Fast Wireless Charger.

Jak název napovídá, tak základem je rychlé nabíjení pro podporovaná zařízení – (standard Qi – prakticky všechna zařízení na trhu). Jednoduše je tak možné poskytnout energii nejen většině telefonů, ale také bezdrátovým sluchátkům nebo např. chytrým hodinkám.

V řeči faktů nabízí Ultra Fast až 15W nabíjení s tím, že je nutné připojit zdroj (nabíječku či powerbanku) skrze USB-C s podporou standardu Power Delivery (5 V/2 A; 9 V/1.67 A; 12 V/1.67 A). Krom maximálních 15 W nabíječka samozřejmě podporuje i pomalejší nabíjení – 10, 7.5 a 5W pro starší telefony.

Častým neduhem bezdrátového nabíjení je potřeba hledat ideální pozici telefonu aby samotný proces nabíjení vůbec započal. Varta Ultra Fast Wieless Charger (999 Kč) je vybavena dvěma cívkami a tak nabíjené zařízení můžete jednoduše položit a nic neřešit. Z praktických vlastností nechybí gumové „nožičky“ jak pro nabíječku, tak telefon a pogumovaná vložka bránící posuvu nabíječky i telefonu. Zařízení je možné použít jak ve vertikální, tak horizontální konfiguraci. Součástí balení je také adekvátní USB-C kabel a potěší také záruka 3 roky.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články