Somat Gold získal certifikát kvality TÜV

Chcete sdílet tento článek?

Oblíbená značka tablet do myčky nádobí Somat Gold od společnosti Henkel získala nejvyšší hodnocení od německého testovacího institutu TÜV. Jde o ocenění německých spotřebitelů, kteří hodnotili produkty na základě vlastní zkušenosti a spokojenosti s jejich používáním.

Somat Gold získal certifikát kvality na základě nezávislého hodnocení německých zákazníků, kteří dlouhodobě používají tento produkt a mají zkušenost i s dalšími podobnými. Tablety na mytí nádobí testovali během určitého období, následně byly výsledky vyhodnoceny a nejlepším značkám udělil německý testovací institut hodnocení kvality.

Podmínkou bylo, aby produkt otestovalo minimálně 100 zákazníků, kteří ho používali doma během stanoveného času. V hodnocení se přihlíželo k několika aspektům: celková spokojenost s používáním produktu, celková spokojenost s čisticím výkonem a celková spokojenost s ochranou a leskem nádobí. Zákazníci následně svou spokojenost vyjádřili v pětibodové stupnici. Aby se výrobek dostal mezi nejlepší, musel v každé kategorii dosáhnout minimální známku 2,2.

„Ocenění si velmi vážíme a těší nás o to víc, že je vyjádřením spokojenosti zákazníků. Je pro nás důležité, aby spotřebitelé v našich produktech nacházeli kvalitu a ty se pak staly součástí jejich domácnosti na dlouhou dobu,“ uvedla Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Laundry and Home Care Henkel SK / CZ.

Tablety k automatickému mytí nádobí Somat Gold přinášejí do domácnosti více komfortu, ještě lepší čisticí výkon a bonusem je prémiový vzhled. Účinná receptura v sobě ukrývá technologii hloubkového čištění, která si hravě poradí s připáleninami a účinně odstraní i zaschlé škrobové skvrny. Somat Gold je účinný proti skvrnám od čaje i kávy a perfektní výsledky mytí jsou viditelné již při 40 °C. Kromě funkce soli a leštidla, chrání sklo před korozí a má funkci rychlého schnutí.

Výhodou je také moderní obal pro maximální komfort – tablety jsou k dostání v prémiovém, znovu uzavíratelném, voděodolném a snadno skladovatelném obalu. Aby bylo použití Somat Gold tablet ještě jednodušší, tablety jsou zabalené ve fólii rozpustné ve vodě. Tabletu stačí vložit do dávkovače myčky a spustit mycí program.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články