To nejlepší z italského designu

Punto Design představuje více než dvacetileté zkušenosti z obchodu s designovým nábytkem a interiérovým vybavením vyšší střední a vyšší třídy. Přinášíme výhradně italské výrobce, které velmi pečlivě vybíráme.

Klademe důraz zejména na kvalitu a dlouhodobý rozvoj partnerství. Našim zákazníkům chceme nabízet velmi zajímavý poměr hodnoty a ceny.

Nejdůležitější je pro nás pohodlí našich zákazníků. Dokážeme proto poradit a pomoci na úrovni koncepce, návrhu, nebo v jednotlivých detailech výběru.

Nabízíme další služby zpracování návrhů, vizualizací i koordinace a zajištění realizací úprav interiérů.  Naše vztahy s dodavateli dovolují vysoce individuální úpravy, nezřídka se tak námi dodávaný nábytek mění na míru.

Nejvýznamnější část nabídky Punto Design tvoří obývací nábytek, ať už se jedná o sedačky, křesla, komody nebo obývací stěny, postele a vybavení ložnic.

Neustálé inovativní novinky a široký výběr materiálů a provedení představují známé značky, ať už exkluzivní sedací kompozice Erba Italia, pohodlné sedačky a křesla Désirée, patentované rozkládací a polohovatelné sedačky Futura Italy, nebo čalouněné postele Bonaldo.

Italská značka Kristalia vnese nejen do interiéru, ale i do zahrad a na terasy svěží vzhled a energii. Živé, absolutně minimalistické tvary nábytku Kristalia působí lehce a jednoduše. Geometrický smysl pro detail se u stolů a židlí uplatňuje už při zpracování. Seversky strohý design Kristalia vyniká právě v rozkládacích stolech.

Navrhujeme a realizujeme také šatny, na míru projektově vytvářené kompozice šatních, policových a úložných systémů San Giacomo. Doplňkově nabízí Punto Design též návrhy, dodávky a realizace kuchyňských linek na míru od firmy Mesons.

Vynikají vysokou variabilitou, adaptací nových trendů a velmi kvalitním zpracováním za příznivé ceny.

www.puntodesign.cz