Vlastní virtuální banka vín

Značka Haier na začátku podzimu uvedla na trh první vinotéky v rámci svého sortimentu s plnou konektivitou a možností vytvořit si vlastní virtuální databázi vín.

Pro jejich oficiální představení si vybrala právě probíhající veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA 2020.

Pokročilé technologie, prémiový design a zkušenosti šité na míru jsou důvody, proč se právě vinotéky Haier staly lídry trhu a jsou často využívané také v restauracích a barech.

Díky kompresoru s nízkými vibracemi pracují při hlučnosti pouhých 37 dB(A), UV filtr ve dveřích chrání vnitřní prostor před ultrafialovým světlem z vnějšku, 3D LED osvětlení uvnitř brání lahvím před zahříváním, technologie Natural Air Flow udržuje vlhkost v rozmezí 50-70 %.

Vinotéky mají dvě teplotní zóny se samostatným ovládáním. Užijte si svou vášeň v plné míře na profesionální úrovni.

Nové vinotéky Haier jsou vybaveny Wi-Fi a aplikací hOn, novou digitální platformou, která byla vytvořena pro propojení a správu spotřebičů všech značek v rámci Haier Europe (Haier, Candy, Hoover).

Připojení k hOn nabízí řadu funkcí, a především možnost identifikace a katalogizace vín jednoduchým naskenováním etikety. Aplikace si dohledá parametry a umožní vám vložit vlastní hodnocení vína.

Díky tomu si snadno vytvoříte vlastní banku vín a své zásoby můžete kontrolovat i na dálku. Vzdáleně můžete nastavit také vhodnou teplotu v obou zónách, a to i pomocí návrhů aplikace, která teplotu vyhodnotí na základě druhů uložených vín.

Dále můžete sledovat úroveň vlhkosti nebo si nechat poradit, jaké potraviny párovat s vašimi víny.

Vinotéky Haier jsou vybaveny systémem regulace vlhkosti s přirozeným prouděním vzduchu, který ji udržuje mezi 50-70 %. Hlídají také konstantní teplotu, aby nedošlo ke změně chuti a vůni, a vína si uchovala svoji nejčistší podobu.

Skleněná dvířka vinoték Haier umožnují předvést vzácnou sbírku vín, zároveň je do nich zabudován anti-UV filtr, aby škodlivé paprsky nenarušovaly strukturu a barvu vašeho vína a to zůstalo zachované v nejlepším stavu.

Přestože jsou láhve zapečetěny, stále jsou schopny „dýchat“ skrz svůj korek. Z tohoto důvodu je důležité, aby byl vzduch, který je obklopuje, čistý, a tak nebyla nijak ovlivněna chuť a aroma skladovaného vína.

Filtr s aktivním uhlím působí jako bariéra pro vnější pachy, což oceníte především pokud máte vinotéku umístěnou v kuchyni. Díky tomuto filtru víno stárne v prostředí, které se nejvíce podobá vinnému sklípku z přírodního kamene.

3D LED světla neslouží pouze jako reflektor pro vaši sbírku vín. Jejich další výhodou kromě příjemného nasvícení je to, že šetří energii a vydávají jen velmi málo tepla. Tato jejich funkce je důležitá pro udržení optimální teploty ve vinotéce.

Vinotéky jsou navíc vybaveny zámkem dveří. Svou cennou sbírku vín můžete jednoduše pomocí klíčku uzamknout a tím zabránit nechtěnému otevření dveří. Oceníte to například s malými dětmi.