VODA může být Vaším společníkem i trenérem

Uvažujete čím zkrášlit a obohatit Váš dům? Seznamte se s kanadskými swimspa značky HYDROPOOL, které jsou mnohem více než jen bazén.

Originálně zabudované swimspa Vám nabídne prostředí klidu a míru, můžete rozjímat při pohledu na nádhernou lázeň nebo ponořeni do teplé vody v „bazénu budoucnosti“, který v sobě kombinuje plaveckou lázeň, masážní lázeň i prostor pro vodní fitness trénink nebo rehabilitaci.

Bazény Hydropool poskytují dostatek prostoru pro plavání bez ohledu na roční období pro různé úrovně plavců – od začátečníků až po závodní plavce, každý si najde své nastavení výkonu protiproudu pomocí zařízení Aquapro.

Toto zařízení obsluhujete pomocí displeje v bazénu a mimo jiné dokáže změřit Váš plavecký výkon a spálené kalorie.

Navíc můžete bez zátěže kloubů a svalů a bez cizích pohledů doma v soukromí provozovat vodní fitness.

Ať už jste ve cvičení začátečník, profík, nebo chcete pomocí cvičení pár kilo zhubnout, máme pro Vás podrobného průvodce cvičením ve vodě, které Vás bude bavit.

Obohacující je také relaxace nebo uvolňující masáž v plnohodnotných masážních křeslech různě vybavených tryskami, ovladači intenzity proudu, barevným osvětlení a na přání i příjemným ozvučením.

Nutno zmínit, že také děti naše bazény milují. Pro ně je v bazénu mnohem více prostoru pro potápění, cvičení, plávání a různé hry.

Více informací najdete na www.virivky.com Všechny možnosti těchto bazénů můžete nezávazně vyzkoušet ve Zlíně nebo v Říčanech u Prahy.