Značková a luxusní elektronika v Quadriu

Na prodejní ploše v 1. patře obchodního domu Quadrium na Národní třídě v Praze najdete prodejnu Euronics s širokou nabídkou elektra. Nabízí pestrý výběr zboží, více jak 3000 položek.

Vzhledem k umístění v centru města zde najdete početně zastoupené zboží z kategorie IT a chytrých telefonů. K nim si můžete vybrat i různé příslušenství.

Část prodejní plochy je věnována obalům, brašnám, kabelům, paměťovým kartám, prodlužkám, nabíječkám, power bankám a dalšímu příslušenství.

Na druhou stranu jsou na prodejně nejnovější hity v oblasti špičkových televizorů, jako jsou televizory s nejvyšším 4K rozlišením od značky Samsung a LG, televizory s prohnutou obrazovkou. Zásadním sortimentem jsou sluchátka.

Najdete zde jednu z nejširších a nejkvalitnějších nabídek sluchátek. Pro tuto prodejnu byl speciálně vyvinut testovací modul pro sluchátka. Na prodejně si tak může každý zákazník vyzkoušet, jak hrají ta nejlepší sluchátka, která patří do kategorie hi-fi.

Velmi žádaná je právě televize Samsung UE55JS8002, v hodnotě 59 990 Kč, která představuje doposud nejpokročilejší směs technologií pro maximální vychutnání obrazu. Speciální barevná technologie PurColour zobrazuje širší škálu barev a odstínů.

Auto Depth Enhancer přidává větší pocit hloubky využíváním různých úrovní vylepšení kontrastu na různé oblasti a objekty na obrazovce, které vás doslova vtáhnou do děje.