Atraktivní bydlení v Praze

Atraktivní bydlení v Praze? Pod taktovkou Metrostavu vyrostou Byty u parku

Bytová krize měla skončit, ale nestalo se. V posledním čtvrtletí ceny bytů opět prudce narostly a zaznamenaly třetí nejvyšší tempo za poslední dva roky.

Poradenská společnost Deloitte uvedla, že meziroční růst v Praze a krajských městech dosáhl v průměru 10,4 %, přičemž nejvíce podražily bytové jednotky v Liberci (27,6 %), Ústí nad Labem (24,7 %), Zlíně (22 %) a Plzni (5 %).

Zájemcům o bydlení v hlavním městě přesto svítá na lepší časy – metropole se s 5,3 % umístila hned za Karlovými Vary, které zaznamenaly nejnižší meziroční růst (2,9 %).

I přes výrazné zpomalení raketového růstu cen je nabídka bytů v Praze velmi omezená. V případě developerských projektů v prémiových lokalitách se proto nevyplácí příliš dlouho váhat.

Nejinak tomu bude s bydlením, které v blízké budoucnosti realizuje renomovaný český developer Metrostav Development.

Projekt Byty u parku nabídne celkem 272 bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk v 11 různorodých bytových domech.

Velkým lákadlem nejsou jen perfektní občanská vybavenost a vynikající dopravní dostupnost do centra, ale také sousedství s parkem Židovské pece a přítomnost nepřeberného množství kulturních a nákupních možností.

Nové byty na Praze 3 nabídnou vysoký standard. Obyvatelé mohou počítat se vzdušnými a prakticky řešenými interiéry doplněnými o balkony, terasy a předzahrádky.

O rozmanité a velmi povedené architektonické řešení se postarali profesionálové z pražského architektonického studia Architecture Interior Project, z jejichž návrhů je patrná snaha o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a příjemného prostředí lokality situované u parku.

Prodej bytů na pražském Žižkově byl zahájen již ve druhém čtvrtletí tohoto roku.

S nastěhováním developer počítá ke konci roku 2022. Průběh výstavby a další důležité informace najdete na stránkách projektu bytyuparku.navackove.cz.