Špičkový domácí úklid

Úklid doslova na míru – takový si může užít každý, kdo si vybere Explorer Serie 80 – ALLERGY KIT (9 999 Kč) od značky Rowenta. Prvotřídní úklid je tedy opravdu na dosah ruky.

Zbavit se 99,9 % prachu v klidu a beze strachu – tento chytrý vysavač zatočí s prachem i roztoči.

Vysavač disponuje maximálně přesnou navigací s aplikací Rowenta Robots, která je nejen kompatibilní s iOS i Androidem, ale také s hlasovými asistenty Alexa od Amazonu, nebo případně Google Assistent.

Dokonalý robotický vysavač, který je vlastníkem vysoce výkonného filtru, jenž umožňuje separaci prachu i ze vzduchu, je ideálním společníkem pro alergiky. Systém 2 v 1 aneb Aqua Force nabídne vysávání i vytření podlahy, a to vše najednou.

Domácnost tak rychle zůstane čistá a beze skvrn. Kartáče svojí silou uklidí každý kout a nikdo nemusí prstem ani hnout. Vyčistí parkety i koberce, snadno a lehce.

Vysavač můžete nastavit s naprostou přesností, určit si sami zóny, aktivovat inteligentní bodový úklid a velmi snadno říct svému pomocníkovi kam může a kam ne. Buďte pánem své čistoty, přesně podle vašich potřeb.

Bezstarostný úklid se třemi výkonovými režimy (Eco, Standard, Boost). Značka Rowenta tak každý den umožní přicházet domů s pocitem jistoty, že na vás čeká domov plný čistoty.