Blizzard – první bezsáčkový vysavač od Miele

V roce 1927 vyrobila společnost Miele svůj první kompaktní vysavač – na trh vstoupil přístroj s označením K a poté legendární Melior.

Nedávno se široké portfolio vysavačů Miele rozrostlo také o první bezsáčkový vysavač. Miele Blizzard je vybaven technologií Vortex pro nejlepší výsledky vysávání díky vysokému výkonu.

Vzduch proudí velkou rychlostí více než 100 km/h. V kombinaci s mimořádně kvalitní podlahovou hubicí a optimalizovaným prouděním vzduchu nabízí Blizzard prvotřídní čisticí výkon. Dokonale se oddělí hrubé a jemné nečistoty:

hrubé se zachycují do transparentní nádoby na prach, jemné skončí v odděleném zásobníku s jemným prachovým filtrem.

Inovativní snímače měří průtok vzduchu jemného prachového filtru GORE® CleanStream® a v případě potřeby aktivují funkci automatického samočištění ComfortClean. K tomuto účelu se přístroj automaticky vypne přibližně na 20 vteřin.

Funkci ComfortClean lze aktivovat také ručně. Díky tomu zajišťuje ComfortClean dlouhodobě vysoký čisticí výkon.

Výběr dalších benefitů (vybavení a funkce závisí na konkrétním modelu):

Click2open (snadná manipulace), komfortní rukojeť, hygienické vyprázdnění, rukojeti s kovovým svodičem, pozvolný rozběh motoru, tepelná ochrana, komfortní navíjení kabelu stisknutím tlačítka, pojezdová kolečka DynamicDrive, velký akční rádius, hodnotné integrované příslušenství, parkovací systém pro přestávky mezi vysáváním, čtyři pojezdová kolečka, teleskopická trubice Comfort.

Všechny přístroje Miele jsou testovány na životnost 20 let!

www.miele.cz