Designový nábytek Casamoderna na For Habitat

Nenechte si ujít letošní veletrh nábytku For Habitat, který se bude konat od 23. – 26. 3. 2017 v PVA Letňany.

Společnost Casamoderna, která zastupuje přední světové výrobce moderního nábytku, vám zde představí ochutnávku ze svého sortimentu na 100m2. Načerpejte nové inspirace pro svůj domov!

Společnost Casamoderna díky spolupráci s mnoha zahraničními dodavateli nabízí ucelený koncept bydlení. Jejich nábytek ztělesňuje trendy a styly z celého světa, nadčasový půvab a dokonalost zpracování.

Silná a stabilní společnost

Casamoderna je v oblasti interiérů silná především díky mnohaleté zkušenosti ve výrobě atypického nábytku a také dovozem podlahových krytin všech typů.

Na základě těchto zkušeností se rozhodla svoje portfolio rozšířit a již několik let provozuje interiérové studio, kde naleznete solitérní nábytek jako jsou sedací soupravy, křesla, jídelny, ložnice, nábytek do obývacích prostor, ale i bytové dekorace v podobě koberců, tapet, obrazů, osvětlení, záclon, závěsů a bytových dekorací.

V Casamoderna si můžete zařídit kompletní interiér od podlahy až po bytové doplňky, které dodají vašemu vysněnému bydlení ten správný šmrnc.

Casamoderna vás srdečně zve na For Habitat

Pokud plánujete zařizování nového obydlí nebo si chcete doma udělat jen drobné úpravy, neváhejte a navštivte stánek Casamoderna na veletrhu o bydlení For Habitat, kde můžete načerpat inspiraci a zároveň se můžete poradit s odborníky Casamoderna, jak svůj interiér zařídit či vylepšit.

Casamoderna drží krok s aktuálními trendy, vždyť také značky, které nabízí, se každoročně účastní těch nejprestižnějších výstav, například v Miláně nebo Kolíně nad Rýnem.

Více informací najdete na www.casamoderna.cz.