Česká novinka v porcelánových vypínačích

KATY PATY je známým výrobcem porcelánových vypínačů. A stále se snaží o něco nového.

Nyní vyvinul jedinečnou recepturu – černý glazovaný porcelán v matném provedení.

Světových výrobců porcelánových vypínačů je na světě jen hrstka. Dali by asi se spočítat na prstech jedné ruky.

Mezi nimi vyniká český výrobce, který přišel na trh s unikátní novinkou. S porcelánem matným, a přesto glazovaným. Nebo s glazovaným, a přesto matným?

Glazura zaručuje skvělou odolnost oproti různým mechanickým, teplotním, elektrickým a dalším vlivům, a přesto je úchvatně hebká jako černý samet.

Porcelán jako materiál pro vypínače a zásuvky dokáže porazit  plast ve všech parametrech s výjimkou ceny. Škoda, že se na něj v posledních letech trochu pozapomnělo. Ale je tu, a je stále oblíbenější. Proč?

Zkoušeli jste vyčistit plastový vypínač po malování od ukápnuté barvy? Nebo od uměleckých výtvorů vašich dětí, provedených fixou? Nebo odstranit starý zažraný prach?

Je to prostě nemožné. Ale budiž, tomu jste mohli zabránit, kdybyste plastovým vypínačům věnovali potřebnou péči. Ale se šisováním barev vlivem slunečního záření neuděláte nic. Plast je prostě tak trochu outsiderem.

Oproti tomu porcelánové vypínače jsou velmi stálé.

Jejich odolnost proti mechanickému poškození, snadná omyvatelnost i barevná stabilita jsou obdivuhodné. A také elektroizolační vlastnosti jsou lepší, než vyžadují i ty nejpřísnější normy. Proto taky společnost KATY PATY poskytuje 50letou záruku.

Porcelánové vypínače nás přežijí nejen pro své technické parametry, ale také pro svůj vzhled. Design nové kolekce porcelánových vypínačů Black &

White od KATY PATY je zdánlivě prostý, a přitom přímo magický. Prostě nadčasový.

Černobílé porcelánové vypínače KATY PATY se skládají ze tří nebo čtyř částí, a jejich kombinaci si každý může sestavit sám;

KATY PATY jako jediný výrobce na světě má na svých webových stránkách konfigurátor, díky kterému si vlastní Black &

White porcelánový vypínač nebo zásuvku navrhnete přesně podle vašich představ.