Cesta za dokonalým outfitem

Tefal IXEO Power QT2020, s cenovkou 10 999 Kč, zcela překvapí: Dokáže naplnit všechny vaše potřeby, k tomu rychle a pohodlně.

Všestranný pomocník Tefal IXEO Power – žehlička s integrovaným napařovačem oděvů a inteligentní polohovatelná žehlící deska Smart Board, vám pomůže spolehlivě připravit oblečení pro každou situaci.

Inovativní vysokotlaká technologie produkuje mimořádné množství páry (až 5,8 barů). Váš oděv bude vypadat vždy perfektně – i když se budete oblékat na poslední chvíli. Součástí balení je také věšák pro snadnější napařování a textilní kartáč pro hrubé tkaniny.

Tefal IXEO Power si oblíbila známá módní návrhářka Vanda Janda: „Tefal IXEO Power v mojej dielní aj bežnom živote úplne nahradil obyčajnú žehličku kvôli jeho rýchlosti a výkonnosti.

Pri šití modelov mi vyhovuje aj možnosť vertikálneho použitia, kedy model môžem žehliť či steamovať aj priamo na panne, myslím, že proces žehlenia, ktorý je pri šití polovica úspechu, mi zjednošil a nesmierne urýchlil, takže ja by som nemenila.“