Styl za pár chvil

Už za 15 vteřin je možné mít své prádlo hygienicky čisté a také perfektně upravené s ručním napařovačem Tefal Access Steam Pocket.

Zmačkaná halenka, košile, nebo třeba vlněný kabát, který je cítit kouřem, i s tím si hravě poradíte a vše proměníte v upravené a voňavé oblečení.

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam Pocket DT3030, s cenovkou 1 899 Kč, hladce odstraní veškeré záhyby, pachy a účinným napařováním (1300 W) s parním výkonem 19 g/min. vydezinfikuje oblečení, a to bez žehlícího prkna. Nahřeje se už za 15 vteřin, hladkých výsledků dosáhnete opravdu během chvíle.

Potěší také elegantní a kompaktní design – díky skládací hlavě můžete s napařovačem oděvů pohodlně cestovat, navíc jeho konstrukce je ultra lehká. S funkcí automatického vypínání se nemusíte bát, že byste při rychlém odchodu z domova napařovač nechali zapnutý.

S napařovačem oděvů se bezstarostně postaráte o všechny typy tkanin, ať už máte v šatníku kousky z nejjemnějšího hedvábí, nebo třeba kolem sebe v domácnosti povrchy z juty.