Chcete mít krásně vyprané a voňavé prádlo?
Stable Form Speciální tekutý prací gel s přísadou látek zajišťující ochranu a stálost barev. Nezanechává bílé stopy. Vlákna šetrně vypere, ošetří a vrátí jim původní měkkost a svěžest. Vyniká svojí příjemnou a dlouhotrvající vůní. Je vhodný pro všechny typy praček i na ruční praní.
Koncentrovaný avivážní prostředek slouží ke změkčení a provonění prádla. Obsažené speciální složky chrání vlákna tkanin a usnadňují žehlení. Parfémová kompozice přináší svěžest hor a čerstvého vzduchu. Je jemná, delikátní přitom podmanivá a díky ní se stane váš domov voňavějším.
Koncentrovaný avivážní prostředek slouží ke změkčení a provonění prádla. Obsažené speciální složky chrání vlákna tkanin a usnadňují žehlení. Parfémová kompozice je tak výrazná, že Vás zaplaví silou takového kouzla, že Vaše tělo pocítí nový impuls svěžesti a čistoty.

Na trhu je velké množství přípravků na prádlo. Velkou oblibu si drží tekuté prací gely. Česká značka Twister nabízí čtyři varianty pracích gelů vhodných pro praní v pračce i ruční praní, a to za velmi přijatelnou cenu. Fix &

Sport je určen pro barevné prádlo, Soft Care pro bílé a jemné prádlo (vhodný pro alergiky), Stable Form obsahuje přísadu látek zajišťujících ochranu a stálost barev a Deo Active využijete třeba při praní sportovního prádla.

Ideálním doplňkem jsou koncentrované avivážní prostředky Twist, které prádlo změkčí a nádherně provoní. Speciální složky v nich obsažené zároveň chrání vlákna a usnadňují žehlení.

K dostání jsou například ve variantě Water Flower, Alpine Freshness, Wild Passion nebo Magic Space.