Chytré ovládání dveří Hörmann

Ovládejte dveře pomocí chytrého telefonu a tabletu

Sdílíte domácnost se starší osobou či s člověkem, který se hůře pohybuje? Pak víte, že otevírání dveří pro ně může být vcelku problematické.

Společnost Hörmann, významný výrobce dveří, garážových vrat a pohonů, přichází na trh s elektrickým pohonem PortaMatic pro vnitřní dveře, který jim může život skutečně usnadnit.

Pohon s integrovaným přijímačem BiSecur lze díky připojení na wi-fi ovládat nejen pomocí dálkového ovladače, ale také pomocí chytrého telefonu či tabletu.

Automatické zavírání vnitřních dveří PortaMatic disponuje kluzným ramenem, které je možné díky jednoduché montáži přilepit na dveřní křídlo (v případě demontáže není dveřní křídlo vůbec poškozeno), jež lze poté otevřít pod úhlem až 115°.

Pohyb dveřního křídla je plynulý a nehrozí žádná újma na zdraví. Spotřeba v klidovém režimu nepřesahuje 1 W a již ve standardním provedení je pohon vybavený přijímačem s funkcí zpětného dotazu na polohu vnitřních dveří.

Zavírání a otevírání dveří PortaMatic usnadní život lidem například v domovech důchodců, v nemocnicích a všude tam, kde jsou lidé nějakým způsobem handicapovaní.

Pohon PortaMatic usnadní život handicapovaným lidem

Pohon PortaMatic je možné díky integrovanému přijímači otevřít i pomocí mobilní aplikace BiSecur Gateway, která přenáší informaci pomocí bezdrátové internetové sítě wi-fi.

Rozhraní této aplikace je využitelné pro operační systémy Android a iOS (dostupné v AppStore či Obchod Play). Aplikace je přehledná, rychlá, jednoduchá a je ovladatelná z celého světa.

Systémem Gateway lze ovládat nejen garážová vrata a vchodové a vnitřní dveře, ale také vjezdové brány či lampy s přijímači Hörmann. Aplikace majiteli umožní zobrazit i polohu pohonů vrat či bran nebo stav dveří.

Společnost Hörmann spustila nový přehledný web, který podporují i chytré telefony

Společnost Hörmann, významný výrobce dveří, garážových vrat a pohonů, spustila nové internetové stránky www.hormann.cz, jejichž rozhraní podporují bez problému i chytré telefony.

Nový web je přehledný a kromě informací o akčních produktech a dalších výrobcích nabízí i krátká informační videa k vybranému sortimentu.

Horní lišta webu www.hormann.cz v sobě zahrnuje několik sekcí od dokumentací a prospektů až po jednotlivé výrobky. Pozornosti však neunikne zejména odkaz „Videa“, který v sobě ukrývá několik krátkých názorných „filmů“.

Jde například o vtipné video k pohonu garážových vrat SupraMatic, ve kterém je naznačen souboj běžného pohonu a tohoto produktu společnosti Hörmann.

Ve videu (odkaz na video naleznete zde https://www.hormann.cz/index.php?id=1375&vid=130) je názorně ukázáno, že pohon SupraMatic je o polovinu rychlejší, je díky vypínací automatice velmi bezpečný, je nehlučný a úsporný (v pohotovostním režimu méně než 1 W).

Interaktivní výsuvná lišta vpravo nahoře na hlavní straně (Home Page) nových stránek také nabízí odkaz „Vyhledání Prodejce“ (https://www.hormann.cz/index.php?id=1829).

Zde se po zadání poštovního směrovacího čísla objeví všichni autorizovaní prodejci značky Hörmann ve vašem okolí. Velkou výhodou je, že nový web podporují i chytré telefony, takže se k němu lze v pohodlí připojit kdykoliv a odkudkoliv.

Více informací lze získat na stránkách www.hormann.cz.