KOINOR – pohovky pro přátele

Abychom pochopili hodnotu a kvality německé značky KOINOR, musíme se nejprve vrátit o více než 60. let zpět, kdy tato renomovaná značka vznikala a začínala po krůčkách budovat svůj věhlas v celosvětovém měřítku.

Za každým úspěchem stojí v první řadě oddaní lidé s množstvím nápadů, kteří mají chuť a vůli společně vytvářet něco výjimečného.

Mnoho zaměstnanců je již třetí generací z rodin, které dávají značce to nejlepší ze sebe a zároveň si předávají neocenitelné zkušenosti z otce na syna.

A hlavně díky tomu se dnes společnost KOINOR řadí k absolutní špičce mezi evropskými výrobci sedacího nábytku.

Díky těmto skvělým lidem, kteří pro Vás vyrábí jedinečné sedací soupravy, křesla či relaxační lehátka, ale také sedací nábytek pro vybavení jídelen, se mohou pyšnit sloganem „pohovky pro přátele“ nebo ještě lépe „pohovky od přátel pro přátele“.

A tento slogan je pro zároveň i závazkem, pro vytváření opravdu komfortního čalouněného sedacího nábytku. Skutečná hodnota je ukryta v pohodlí a nejkvalitnějších materiálech.

Jde o výjimečný pocit radosti, při usednutí do sedacích souprav s logem legendárního diamantu KOH-I-NOR. O chuť posedět, relaxovat a cítit se opravdu jako doma, užívat si tyto chvíle s rodinou či přáteli plnými doušky a zapomenout na každodenní starosti.

Nejprve se zaměřme na sedací soupravy.

Ty jsou základem a nosným programem společnosti KOINOR. Každý model je originální, každý model je promyšlený do detailu a každý model má také zajímavé funkční prvky, jako například polohovací područky, opěrky zad či podnožních částí.

A aby bylo dosaženo opravdové dokonalosti a pohodlí, můžete jednotlivé části polohovat bez fyzické námahy pomocí elektromotorů. Samozřejmě je pouze na Vás, jestli zvolíte potahovým materiálem látku nebo vysoce kvalitní kůže.

Druhou a vysoce prestižní část výroby zastupují sedací soupravy řady PURE. To je to nejlepší, samostatná kapitola značky KOINOR. Pro řadu PURE jsou vybírány pouze ty nejlepší a nejjemnější kůže s tloušťkou od 1,6 do 6mm.

Na povrch kůže nejsou aplikovány žádné pigmenty, kožní póry tedy zůstávají otevřené a kůže tak má velkou prodyšnost. Zachovává si plně přírodní vzhled a tím dává nábytku charakter, dělá ho přirozeným a zároveň individuálním.

Až když se jich dotknete, „kůží na kůži“, poznáte jejich jedinečnost a sílu. Modely PURE mají skutečnou osobnost.

Třetí část je zaměřena čistě na Váš relax, pohodlí a odpočinek. Jedná se o relaxační křesla a lehátka.

Ať už do nich usednete s dobrou knihou, se skleničkou oblíbeného vína nebo se v nich zaposloucháte do tónů některého z Mozartových děl, vždy Vám nabídnou maximální dávku pohodlí a všestrannosti.

Všechny modely se dají polohovat ručně nebo elektricky za pomoci dálkového ovládání. Dále je můžete doplnit funkcí pomoci při vstávání, masážní funkcí a u lehátek i vyhříváním v masírované části těla, aby bylo dosaženo lepšího prokrvení a uvolnění svalů.

Tyto modely už nejsou pouhým kusem nábytku, velmi rychle se stávají oblíbeným a milovaným členem Vaší rodiny.

Značka KOINOR je jednoduše výjimečná, ale obrázky Vás o tom přesvědčí jen z části. Kvalitu a hodnoty, které Vám značka nabízí, je nejlepší si vyzkoušet na vlastní kůži.

Přijměte tedy prosím naše pozvání do showroomu společnosti HOME STYLE na pražských Vinohradech, která značku KOINOR v české republice zastupuje.

Zde si můžete vybrané modely prohlédnout, vyzkoušet a poradit se, co bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. www.homestyle.cz