Hülsta – když nechcete splynout s davem

S velkou pravděpodobností jste již zaznamenali, že přední německý výrobce špičkového bytového nábytku, firma hülsta, letos slaví 75. výročí svého založení.

Za svou dobu existence sklidila mnoho různých ocenění za design i kvalitu, patentovala a dále rozvíjí bezpočet inovací a nových technologií, ale hlavně, získala milióny spokojených klientů po celém světě.

A to vše je pro tuto značku motorem a hnací silou k další práci, neustálému zlepšování a vyvíjení nových a jedinečných programových řad, které každoročně zaujmou a potěší mnoho stálých i nových klientů.

A při letošním významném jubileu firmy je toho pro Vás připraveno opravdu hodně. Kromě záplavy výročních nabídek, které se v průběhu roku mění, i letos hülsta přináší několik modelových novinek a také inovací již zaběhnutých programových řad. Zaměřme se nyní na dvě nejzajímavější novinky první poloviny letošního roku.

LUNIS – programová řada určená pro zařízení ložnic byla představena v lednu na IMM Cologne. A okamžitě si získala bezpočet kladných ohlasů a nadšených příznivců. Jedná se totiž o ideální volbu pro každého, kdo hledá ložnici mimo zaběhnuté stereotypy.

Je představitelem nekonvenční, dynamické a velmi nápadité, ale zároveň i elegantní a klasické architektury. Tuto všestrannost nabízí nejen díky širokému výběru čel a rámů lůžka, ale zejména hrou s barvami, tvary a materiály u doplňkového nábytku.

Noční stolky, komody i šatní skříně můžete libovolně kombinovat, vytvářet tak individuální prostor a realizovat své designové nápady, které jsou s řadou LUNIS téměř neomezené.

A že vám hülsta ponechává dostatek prostoru pro maximální individualitu dokazuje i fakt, že můžete všechny čela lůžek kombinovat s dnes tolik vyhledávanými systémy boxspring.

Druhou výraznou novinkou je model GENTIS představený v dubnu na Milánském veletrhu. Tentokrát se jedná o řadu určenou pro vybavení obývacích pokojů a jídelen.

GENTIS zná tajemství atraktivních silných kontrastů, které ve vás vyvolají vzrušení a jsou základem jeho neopakovatelného designu. Mocná přírodní krása a moderní elegance se setkávají v jednom prostoru, v jedné myšlence.

GENTIS poskytuje emocionální spojení mezi životním rytmem rušné metropole a syrovým kouzlem samoty lesů. Pocítíte to hned na první pohled. Není právě teď čas tento impuls následovat?

Novinek a akcí společnosti hülsta si letos užijete opravdu hodně. Více informací vám rádi poskytnou ve studiu HOME STYLE na pražských Vinohradech, které značku hülsta v české republice již desátým rokem zastupuje.

www.homestyle.cz