Čistá okna bez otisků tlapek a čumáčků

Máte doma čtyřnohého kamaráda? Tak to už jste určitě zjistili, co všechno s sebou takové soužití přináší. Radost, oddanost a mazlení – a taky spoustu nepořádku, práce a starostí navíc.

Velkou výzvou jsou pak okna a skleněné plochy, které jsou magnetem pro čumáky i jazýčky rozdováděných psů a tlapky koček, které se snaží na dálku ulovit ptáčka sedícího na větvi.

Na okně nebo zrcadle je všechno vidět

Každý, kdo má balkon, terasu nebo zahradu a domácího mazlíčka k tomu, ví, o čem je řeč. Nejde totiž jen o špinavé packy.

Nejlepší hračkou je řetízek od žaluzií a aby nám dali najevo, že nutně potřebují vyběhnout ven, začnou škrábat na dveře, které jsou vstupní branou do jejich pomyslného ráje.

Před psem nebo kočkou zkrátka máloco uchráníte. Jsou to aktivní a zvědaví tvorové, kteří rádi sledují všechno, co se děje venku na ulici.

A na našich nablýskaných okenních tabulkách nebo francouzských oknech s gustem zanechávají stopy svých čenichů, jazyků a tlapek. A co teprve odraz v zrcadle!

Pozorovat kočku, jak se snaží chytit „tu druhou vetřelkyni“, kterou vidí naproti sobě, je lepší zábava než televize. Pohled na oslintané zrcadlo ovšem naše nadšení poněkud zchladí.

Okenní vysavač zachrání situaci

Vysavač na okna Kärcher WV 6 Plus samozřejmě neslouží jen k úklidu po mazlíčcích. Vyčistíte s ním v podstatě jakoukoli tvrdou plochu v domácnosti, okny počínaje přes zrcadla a vitríny až po obkladačky a sprchové kouty.

Když ho budete mít pořád po ruce, mnoho každodenních drobných komplikací prostě odpadne.

Během několika vteřin vysaje rozlitou vodu, umyje upatlané zrcadlo, okno, dveře nebo třeba skleněný konferenční stolek. Když se váš pes žene k misce vody hlava nehlava, není divu, že více vody skončí na podlaze než v jeho tlamě.

I když by se to mohlo zdát zvláštní, i v takových případech pomůže vysavač na okna. Snadno s ním odsajete rozlitou vodu okolo misky, nacákané kapky nebo kaluže v koupelně po mytí psa či kočky.

Někteří kočičí vodomilové zbožňují koupání, nebo chytání kapek z vodovodní baterie, takže dokážou nacákat všude okolo. Okenní vysavač jediným tahem odsaje vodu a dlažba zůstane suchá.

Přístroj Kärcher WV 6 Plus je vybaven baterií, která zajišťuje pohodlné ovládání bez kabelů a dokáže bez nabíjení pracovat až 100 minut.

A nemůže se vám stát, že by se náhle vybil bez varování – na displeji se zobrazuje zbývající doba chodu přístroje s přesností na minuty.

Jakoukoli přebytečnou vodu vysajete bez přímého kontaktu, což oceníte především v případě, že je voda špinavá, a snadno ji pak z nádržky vylejete.

Pokud potřebujete umýt okna, zrcadla nebo jakoukoli jinou plochu, stačí ji postříkat vodou s koncentrátem čisticího prostředku a pomocí rozmýváku s utěrkou mikrovlákna rozmýt nečistoty a okenní vysavač se už postará o perfektní vyčištění.

Výsledkem jsou dokonale čisté povrchy beze šmouh a kapek i stop vašich miláčků. Značnou výhodou je i skladnost a tichý chod přístroje.