ALO diamonds již letos v Pařížské ulici

Chcete sdílet tento článek?

ALO diamonds, jako první klenotnická česká značka a výrobce diamantových šperků, otevře na podzim roku 2022 svůj butik na nejprestižnější pražské adrese: v Pařížské ulici.

Tím se zařadí mezi známé klenotnické domy v ulici, jako je Tiffany & Co., Cartier nebo Bulgari. Alojz Ryšavý, zakladatel a CEO ALO diamonds k tomu prozrazuje: „Otevření butiku v Pařížské ulici je dalším logickým krokem v rozvoji naší značky, která reprezentuje to nejlepší z českého klenotnictví.“

Jako svůj první projekt pro ALO diamonds a celkem čtrnáctý pro ALO jewelry jej navrhuje světoznámý holandský designér Marcel Wanders, který realizoval designové projekty pro společnosti Louis Vuitton, Alessi či Bisazza po celém světe a butik ALO diamonds se tak stane pýchou Pařížské ulice.

Jedinečný styl a umělecký design doplní unikátní kolekce luxusních šperků a návštěva butiku se tak stane nezapomenutelným zážitkem.

Již 27 let je česká klenotnická značka ALO diamonds leadrem na českém a slovenském trhu ve výrobě a prodeji diamantových šperků a diamantů. Po dobu svého působení se stala synonymem pro luxus a kvalitu a svými diamantovými šperky dosáhla světového uznání.

Kreativní ateliér společnosti ALO diamonds patří mezi největší v Evropě a disponuje klenotnickými nejmodernějšími technologiemi na nejvyšší úrovni. Diamanty a drahokamy jsou vybírány na světových burzách a návrhy šperků vznikají přímo v ateliéru ALO diamonds v Praze. Společnost si zakládá na provedení v nejvyšší kvalitě, proto výroba šperků pochází z vlastní dílny, kde je jejich kvalita pečlivě kontrolována.

Šperky z dílny ALO diamonds jsou oblíbenou ozdobou známých českých i světových osobností a mezi jejich tváře patří i česká wimbledonská vítězka Petra Kvitová, náš český tenisový klenot.

Nicméně šperky této značky nejsou jen nevšední a luxusní okrasou. Díky své kvalitě, zpracování a použitým materiálům jsou často využívány jako investiční příležitost. Designové šperky z dílny ALO diamonds tak mohou nejen potěšit jako nadčasový, luxusní dárek, ale zároveň jsou i investicí, jejíž cena rozhodně neztrácí časem na hodnotě a stane se rodinným dědictvím.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články