Co na svačinku? Zdravou, domácí tyčinku!

Chcete sdílet tento článek?

Ta pravá domácí a zdravá svačina vždy po ruce? A ze surovin, které si sami vyberete? S Lisem na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA je to raz dva! Pochutnejte si na nepečených i pečených tyčinkách z obilovin, semínek, raw nebo bez lepku, prostě dle vaší fantazie!

Bez barviv, chemikálií či pojiv a hlavně z ingrediencí, jež si sami vyberete – takové budou vaše originální a zdravé tyčinky! Novinka z linie DELLA CASA jde ruku v ruce s trendem domácí přípravy potravin a zdravou výživou obecně. Kombinujte ty nejzdravější a nejchutnější ingredience a sbalte si svou „porci zdraví“ do práce, do školy, nebo třeba na výlet.

Příprava tyčinek je opravdu jednoduchá: směsí, připravenou buď podle přiložených receptů, nebo dle své chuti, se naplní silikonové formičky, vloží se do lisu a nechají se alespoň hodinu v chladu tvarovat. Poté je můžete velice snadno vyklopit a uložit do praktických plastových sáčků, které jsou součástí balení.

U pečené varianty se tyčinky nelisují. Žáruvzdorné silikonové formičky se směsí naplní a upečou v klasické troubě. V balení najdete brožuru s osmi originálními recepty na nepečené i pečené tyčinky – vyzkoušejte třeba kávové s datlemi, snídaňové s ovesnými vločkami, nebo fitness tyčinky s kokosem. Užijte si hravé kombinace chutí, raw, či varianty bez lepku a můžete si být jisti, že zdravé tyčinky zachutnají nejen vám, ale i vašim ratolestem.

Lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA. Je vynikající pro lisování a pečení domácích tyčinek z ovoce, oříšků, semínek, obilovin, medu apod. Dodáváno s praktickými sáčky pro zabalení hotových tyčinek. Vyrobeno z odolného plastu a prvotřídního žáruvzdorného silikonu. Návod k použití s recepty je součástí balení. 3 roky záruka.. Cena 399 Kč, zakoupíte v Prodejních centrech TESCOMA, nebo na www.eshop.tescoma.cz.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články