DESIGNOVÉ A MODERNÍ KRBY – INSPIRACE

Krbařství zažívá zlatý věk a oheň se opět navrací do domácností, byť ne vždy ze stejného důvodu jako v minulosti. Nyní totiž krby plní také dekorativní funkci.

Proto jestli právě vybíráte krb do svého domova, máte kromě kvality pravděpodobně i další požadavek – měl by pozvednout estetickou úroveň vašeho interiéru a být chloubou Vašeho obývacího pokoje.

V tom případě asi pečlivě vybíráte a uvažujete, jaký design bude pro Vás tou nejlepší volbou. Pro Vaši inspiraci jsme proto vybrali ty nejzajímavější moderní a designové krby značky J.C.Bordelet, které si prostě zamilujete.

Centrální designový krb Alexia 995 base xl

Současné trendy velí jasně – i v oblasti krbů vede minimalismus, elegantní linie a dokonale zpracovaný design. Proto nemůžete s naším centrálním krbem Alexia udělat chybu.

Žlutý centrální krb Eva 992

Centrálním krbem dokonale oživíte interiér a dodáte mu naprosto jiný rozměr.

Pokud ovšem zvolíte krb barevný, ať už barevně ladící k vašemu nábytku nebo naopak rozbíjející barevné schéma vašeho domova a upoutávající tak veškerou pozornost, můžeme vám zaručit, že ohromíte každou návštěvu.

Čelní krb Julietta 985

Ačkoliv se v dnešní době velmi rozšířil trend centrálních krbů, čelní krby zůstávají klasikou, se kterou nikdy neuděláte chybu. Výrazný čelní krb Julietta dodá místnosti osobitost a jeho nepřehlédnutelný ráz odliší váš pokoj od stovek jiných.

Čelní krb Elisa 981

Čelní krb je sice nestárnoucí klasikou, to ovšem neznamená, že musí být nudný. Například krb Elisa je skvostem pro milovníky originality a nevšedního designu.

Pokud chcete své návštěvy opravdu zaujmout a svému domovu dodat nepřekonatelný šmrnc, je tento krb pro vás to pravé!

Rohový krb Camilia 984

Dalším čím dál tím oblíbenějším trendem se staly rohové krby. Jsou totiž ideálním kompromisem pokud si z důvodu malého prostoru nemůžete dovolit centrální krby, ale láká vás něco trochu více nevšedního, než klasický čelní krb.

V našem katalogu najdete desítky dalších moderních skvostů. Unikátní tvary, nevšední barevné kombinace a skvělé výkonnostní parametry jsou pádnými důvody, proč si do obývacího pokoje nastěhovat některý z těchto designových kousků.

Navštivte nás v showroomu na Bělohorské ulici v Praze nebo si prohlédněte kompletní nabídku i inspirativní fotografie na webu www.topsys.cz.