Díky EGLO Connect se vám světlo přizpůsobí

S nadcházejícím podzimem je neodmyslitelně spjato zkracování dnů a je nejvyšší čas zamyslet se nad prozářením vašich domovů vhodným a příjemným světlem.

Nové možnosti, jak si světlo domova přizpůsobit na míru, přináší koncept EGLO Connect, který tento renomovaný výrobce představuje ve svém novém katalogu.

Rakouská společnost EGLO je největším světovým výrobcem dekorativních svítidel. Zakládá si nejen na špičkovém designu svých svítidel, ale neméně také na inovativnosti světelných řešení pro interiéry.

Nejvýraznější novinkou nového katalogu pro období 2017/2018 je představení inteligentního světelného systému EGLO Connect. Díky nově vyvinutému konceptu EGLO Connect si můžete snadno upravovat odstín i teplotu světla dle svých preferencí.

Zatímco při ranním probouzení oceníte příjemné teplé bílé světlo, pro práci jsou vhodnější aktivizující studenější odstíny bílého světla. Atmosféru večerní relaxace v pohovce naopak podpoří některý z tlumenějších odstínů teplého světla.

A pokud chystáte například domácí oslavu, společnost do správné party nálady nabudíte kombinací barevných odstínů světla.

EGLO Connect lze snadno ovládat buď dálkovým ovladačem, nebo prostřednictvím mobilní aplikace Smart Control v chytrém telefonu, tabletu či hodinkách.

Komunikace mezi přístrojem a jednotlivými světelnými zdroji probíhá prostřednictvím Bluetooth, připojení na internet proto potřebujete jen pro prvotní registraci a instalaci aplikace.

Ve své ruce tak budete mít možnost výběru z 16 milionů barevných odstínů a 50 tisíc variací bílého světla. Není ovšem třeba obávat se těchto astronomických čísel, v reálu uživatel volí z přehledné barevné palety na displeji svého přístroje.

Využít můžete také některou z přednastavených světelných scenérií a své vlastní volby pro jednotlivé místnosti a vymezená časová období si snadno uložíte do paměti přístroje.

V novém katalogu můžete aktuálně vybírat v programu EGLO Connect ze tří klasických světelných zdrojů se standardním žárovkovým závitem E27 a celé řady stropních svítidel.

Chytrá světelná domácnost EGLO Connect zdaleka není jedinou představovanou novinkou v nabídce.

Stále vzrůstající oblibu retro designu reflektuje samostatný katalog TREND&VINTAGE 2018. Naopak vyznavače minimalistického funkčního designu zaujmou v hlavním katalogu EGLO pro nadcházející období například nová stropní svítidla, stojací a stolní lampy Tarandel.

Kromě této řady přináší katalog úctyhodných 400 dalších novinek. A pokud se již na podzim poohlížíte po solárním venkovním osvětlení na další sezonu, vaší pozornosti by neměl ujít třetí z nových katalogů SOLAR LUMINARIES 2017/18.

Svítidla z těchto kolekcí a celý sortiment firmy EGLO lze objednat na e-shopu www.eglo.cz.

Většinu svítidel si můžete na vlastní oči prohlédnout a zakoupit v showroomu v Praze a také u všech dobrých prodejců.