DOKONALÁ RODINNÁ SEDAČKA BEZ KOMPROMISŮ

Pro mnohé z nás je rodinný život často hektický, plný pracovních a školních povinností, aktivit a setkání. Je však důležité najít si čas i na odpočinek.

Značka ROM chápe důležitost rodiny, a to je důvod, proč každá sedací souprava je postavena od základu tak, aby vyhovovala potřebám každé rodiny, každého člena rodiny.

Praktičnost je nejdůležitější, pokud jde o rodinný život, ale se sedačkou ROM to neznamená, že musíte řešit kompromisy. S kombinací nejnovější technologie, neomezenými možnostmi designu, výroby na míru a více než 250 druhy potahů, je z čeho vybírat.

Sedačka značky ROM je zaručeně jak praktická, tak stylová, vytvořena tak, aby odolala nástrahám času co nejlépe.

Je neuvěřitelně všestranná, takže pokud máte chuť si zdřímnout, číst nebo sledovat televizi, můžete přizpůsobit své sezení tak, aby odpovídalo vašim potřebám.

A jakmile se vám podaří dostat děti do postele, dejte odpočinout svým nohám a uvolněte se ve velkém stylu. Přizpůsobené libovolné velikosti a libovolným požadavkům, sedačky ROM jsou propracované až do posledního detailu.

S elektronicky polohovatelným sedákem, včetně nastavitelných opěrek hlavy, podnoží a hloubky sedadel, budete mít to nejlepší místo v domě, třeba k tomu, abyste se v klidu posadili a užívali si večerní sklenky vína!

Dále sedačky ROM nabízejí inteligentní vestavěnou technologii, takže můžete ovládat funkce vaší sedačky smartphonem nebo tabletem nebo třeba si nabíjet telefon bez nutnosti opustit vaše místo na sedačce.

Pokud toužíte po sedačce, která vyzařuje styl a přesto splňuje všechny vaše praktické rodinné potřeby, pak je ideální volbou sedačka značky ROM.

www.casamia.cz

www.rom.be