Dornbracht LifeSpa pro zdravý životní styl

Dornbracht vyvíjí koupelnu jako LifeSpa: S představou LifeSpa pozvedá Dornbracht myšlenku koupelny o stupeň výše orientovanou na zdraví.

Koncept je zárukou kompletního naplánování a vybavení koupelny ve smyslu zdravého a preventivního způsobu života – v domácí koupelně nebo v domácím spa, jakož i v exkluzivních hotelových a wellness prostředích.

Ve středu pozornosti je integrace zdraví podporujících vodních aplikací v rámci modulární architektury, která se flexibilně přizpůsobí individuálním požadavkům.

Jedním z nejvýraznějších vyvíjejících se faktorů současnosti je zdraví a v budoucnu bude ještě významnější.

Obecné usilování o zdraví se přitom stále více mění na neutuchající hledání síly a životní energie – hledání, které proniká do všech oblastí života a již dávno přesahuje zdravé stravování a sportovní aktivity, jak ukazuje vzrůstající poptávka po aplikacích a doplňcích pro sebezdokonalení.

Z tohoto důvodu hraje také koupelna důležitou roli a stále více se vyvíjí do podoby soukromých lázní a prostoru věnovaného zdraví.

„Prevenci zdraví se budeme v budoucnu z velké části věnovat doma“, vysvětluje jeden z majitelů firmy Andreas Dornbracht.

„Vodní aplikace mohou vědomě zdravý životní styl různě obohatit – nejen s ohledem na tělesnou zdatnost, ale také co do mentální výkonnosti a životní energie.“

LifeSpa ukazuje rozmanité možnosti, jak integrovat zdraví podporující vodní aplikace do koupelny nebo spa.

Procedury jako například střiky, sprchování střídavě teplou a studenou vodou, uvolňující koupele nebo vodní masáže doplňují osobní zdravotní strategii a dlouhodobě přispívají k pohodě a životní energii. Individuální řešení pro koupelnu a spa.

Na ISH 2017 představil Dornbracht vzorové LifeSpa formou kompletně koncipovaných soukromých lázní. V otevřené architektuře jsou v jednom prostoru uspořádány vybrané, vzájemně sladěné produkty a aplikace.

Návštěvník tak může, zcela dle svého individuálního rozpoložení, vybírat mezi jednotlivými stanicemi:

od zóny Kneippových střiků, mycího beauty prostoru s vytahovacím výtokem a pitnou zónou se zásobníkem pitné vody, přes prostor fitness s tréninkovým přístrojem až k zóně pro koupel nohou a relaxaci nebo luxusní zážitkové sprše.