Dr. Svatek představuje bylinné tobolky

Chcete sdílet tento článek?

Každá pátá žena a každý desátý muž u nás trpí chudokrevností neboli anémií. Nejste mezi nimi?

Tato porucha se projevuje např. bledostí, nervozitou, únavou, zadýcháváním se, chladnými končetinami a mnoha dalšími projevy, kterým často nepřisuzujeme váhu. Anémie tak může zůstat neodhalená. Problém spočítá v poruše tvorby a nedostatku hemoglobinu a červených krvinek, přičemž kámen úrazu většinou bývá v nedostatku železa v organismu. Tomu se přitom dá v mnoha případech snadno předejít. Buď úpravou jídelníčku, kvalitními doplňky stravy, jako jsou například desetiletími ověřená medicinální vína Maltoferrochin od Dr. Svatek či stejnojmenné sirupy, nebo novými přírodními Kapslemi na železo.

Vysoká vstřebatelnost
Aby doplňky stravy přinesly organismu co největší užitek, musí poskytovat železo v dobře vstřebatelné formě a zároveň obsahovat i další látky a vitamíny. Proto obsahují nové bylinné kapsle od Dr. Svatek chelátovou formu železa, která přináší nejvyšší možné vstřebání a využitelnost železa v těle. Vstřebávání iontů železa navíc podporují i přidané vitamíny C, E a B. Stačí tak každý den užít jednu kapsli s 20 mg železa a vaše tělo snadno obdrží svou denní dávkutéto důležité látky.

Železo pro vegany, těhotné ženy i děti
„Obecně jsou k anémii náchylné hlavně těhotné a kojící ženy nebo ženy, které trpí silnou menstruací, lidé s hemoroidy, žaludečními vředy a různými typy zánětů trávicího traktu nebo s chorobami ledvin a močového měchýře,“ vyjmenovává MUDr. Pavel Smažík, lékař a majitel společnosti Herbai, která vyvinula a vyrábí kapsle i medicinální vína Dr. Svatek. Vzhledem k tomu, že železo přijímáme ze stravy nejlépe z červeného masa a vnitřností, by si svou hladinu železa měli hlídat také vegetariáni a vegani. „Železo sice obsahují také luštěniny, obiloviny, brokolice, tofu, dýňová semínka, mák, hořká čokoláda, sušené ovoce nebo např. ořechy, ale ve formě, která je pro lidské tělo obtížněji vstřebatelná,“ upozorňuje plk. gšt. MUDr. Miloš Bohoněk, primář Oddělení hematologie a krevní transfuze ÚVN Praha, a dodává: „Vhodným způsobem léčby mírnějších forem, ale hlavně prevence vzniku anémie jsou různé potravinové doplňky s obsahem železa, ať již ve formě tablet, sirupů, nebo dokonce i medicinálního železitého vína.“ Dobrou zprávou je, že kapsle jsou svým složením vhodné i pro vegany, diabetiky i děti od 3 let. Nabízí tak vhodnou alternativu, jak předejít nedostatku železa, následnému vzniku
chudokrevnosti a s ní spojeným zdravotním problémům.

Přírodní složení a 125 let zkušeností
Přírodní složení bez aditiv a konzervantů i chelátová forma železa tělu nepřináší žádné vedlejší účinky včetně nepříjemné pachuti nebo dráždění žaludku a střev. Bylinné kapsle vycházejí ze 125 let staré receptury medicinálních vín Dr. Svatek, která jsou při nedostatku železa také vhodným řešením. Železité víno Maltoferrochin a nealkoholický Sirup Maltoferrochin obsahují extrakt chinovníku lékařského a Sirup Na Železo je díky absenci chininu vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Bylinné kapsle Maltoferrochin Dr. Svatek jsou k dostání také na shop.herbadent.cz za cenu 375 Kč za 45 kapslí (1,5měsíční kůra) nebo 545 Kč za 90 kapslí (3měsíční kůra). Dávkování je jednoduché: 1 kapsle na den.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články