Ekologické aviváže Silan

Vůně, jemnost a měkkost je to, co najdete v nových avivážích Silan, které kromě přitažlivého designu nabízejí i inovativní složení šetrné k životnímu prostředí s podílem 97 % biologicky odbouratelných složek*.

Dopřejte si neodolatelnou vůni vašeho oblečení, která vás díky unikátní technologii udržitelného parfému s konceptem 24/7 bude provázet celý týden.

Užívejte si intenzivnější vůni a jemnost čerstvě vypraného prádla díky špičkové technologii Green Double-Cap s biologicky odbouratelnými parfémovými kapslemi. Ta dodá vašemu oblečení neodolatelnou dlouhotrvající svěžest.

Vůně se nejprve uvolní v láhvi, následně se rozvíjí při praní a sušení oblečení a naplno se projeví při samotném nošení. Užijte si pocit neuvěřitelně jemného prádla a dlouhotrvající svěží vůně 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Aviváže značky Silan prošly moderním redesignem, proto je tentokrát najdete v nových výrazných barevných obalech. Jsou balené ve 100% recyklovatelné rPET láhvi. Před vhozením do plastového odpadu je pro vyšší efektivitu třídění zbavte vrchní folie.

Navíc aviváže Silan řady Aromatherapy, Classic a Fresh Control obsahují 97 % biologicky odbouratelných složek*, takže jsou ohleduplnější, a ještě šetrnější k životnímu prostředí.

* Vztahuje se k organickým složkám podle OECD 301/302

Sáhněte po intenzivnějších vůních aviváží Silan řady Aromatherapy. Pro milovníky svěžích vůní jsou na trhu k dispozici aviváže řady Classic.

Relax s řadou Aromatherapy

Aviváže řady Aromatherapy se vzácnými esenciálními oleji poskytnou jedinečný zážitek pro vaše smysly, ať už sáhnete po uspokojující vůni magnólie, svůdného frangipani, jemného lotosového květu či divoké růži.

Značka Silan Aromatherapy nepřichází jen s vylepšenou technologií, ale také s rozšířeným portfoliem, a to hned o další dvě novinky – Silan Relaxing Maledives a Fascinating Jungle s nádechem letní exotiky.

Silan Classic

Vyzkoušejte oblíbenou modrou variantu Silan Fresh Sky s novou intenzivnější vůní. Nebo sáhněte po Spring Lavender inspirovaný levandulovými poli či po nové žluté variantě Morning Sun.

Dopřejte vašemu prádlu neuvěřitelnou jemnost a intenzivnější dlouhotrvající svěžest.

Při praní moderních lehkých a vzdušných kousků oblečení ze syntetických materiálů sáhněte po inovovaných avivážích s technologií neutralizace zápachu – řada Fresh Control nabízí varianty Cool Fresh a květinovou Floral Crips.