Foreo Luna 3 umí zázraky

Švédská firma Foreo, zabývající se produkty pro péči o krásu a zdravý životní styl, přichází na trh s převratnou inovací v rodině technologií k čištění pleti Luna – s napětím očekávanou novinkou Luna 3.

Ta je prvním čisticím kartáčkem svého druhu, který je plně ovládán aplikací a kombinuje ultra jemné, hygienické čištění pleti spolu s řadou speciálně navržených liftingových masážních programů, které jsou ovládány pomocí mobilní aplikace, již je potřeba před prvním použitím nainstalovat.

Hlava kartáčku je o 30 % větší než u jeho předchůdců, má delší a měkčí vlákna, čímž je schopna důkladně vyčistit i dříve problematická místa a čištění je tak důkladnější a efektivnější.

Začněte kartáček používat během ranního a večerního čištění a užijte si tak všechny výhody jemného a přitom důkladného čištění pleti, stoprocentně hygienického a s možností šestnácti různých intenzit pulzace.

Luna 3 je nejnovější inovací v portfoliu LUNA a se svým ultra hygienickým silikonovým tělem přináší vylepšenou T-sonickou pulzaci a možnost nabití přes USB až na 650 jednotlivých použití.

Kromě čištění nabízí Luna 3 také možnost užít si jednu z liftingových masáží. Pomocí aplikace Foreo For You můžete zacílit na oblast obličeje náchylnou na vrásky – masáž vaši pleť zpevní a vypne a vy tak budete mít pocit svěží, mladistvě vypadající pleti.

Nový a inovativní design Luna 3 přináší silikonová vlákna, která bez námahy přejíždějí po vaší pleti, nijak ji nenatahují ani nenapínají, a tím udržují její přirozenou pružnost, zatímco T-sonická pulzace odstraňuje přebytečný film na pleti, a tím omezuje otoky a potlačuje příznaky stárnutí.