Jedinečný kuchyňský robot

Představte si kuchyňský robot nové generace, který vám cokoli perfektně umixuje, nastrouhá, uhněte, našlehá a ještě uvaří.

Přesně takový je kovový robot Cooking Chef KM096 od firmy Kenwood, který díky zabudované funkci indukčního vaření přinese revoluci do vaší kuchyně! S robotem hladce uvaříte guláše, italská rizota, lahodné dezerty, omáčky, polévky i domácí marmelády.

Bez zaváhání připravíte těsta na jemné moučníky, koláče, klasické buchty i chleba, vyšleháte krémy a perfektně tuhý bílkový sníh. Nastrouháte, nač si zrovna vzpomenete – parmazán i zeleninu na saláty.

Zabudovaná funkce indukce vám umožní v pracovní míse vařit a zároveň míchat ingredience. Teplotu vaření si můžete nastavit v rozmezí 20 až 140 °C s přesností na 2 °C, takže se nemusíte bát, že by se vám jídla připálila nebo nedovařila.

Další klíčovou funkcí robotu Cooking Chef KM096 je systém totálního mixování, který zajistí dokonalé smíchání všech ingrediencí včetně těch, které by mohly zůstat na dně nebo na stěnách pracovní mísy.

Využít přitom můžete nerezovou šlehací metlu, hnětací hák, K-metlu či flexi metlu, podle toho, co zrovna připravujete.

Velká kapacita mísy je skvělá pro rodinné vaření a pečení – bez problémů v ní připravíte až 4,55 kg moučníkového těsta, 2,4 kg kynutého těsta a ušleháte až 16 bílků. Zvládnutí i těch nejnáročnějších úkolů je možné díky silnému, 1500 W motoru.

Nezbytnou součástí robotu Cooking Chef KM096 je nový skleněný Blend-X ThermoResist mixér.

Perfektních výsledků bez hrudek dosahuje díky patentované technologii víceúrovňových nožů MultiZone. Navíc odolává tepelným šokům, takže v něm klidně můžete mixovat horké a ledové suroviny bezprostředně po sobě bez rizika popraskání skleněného džbánu.

Mixér zvládne i drcení ledu a jeho součástí je míchací tyčinka pro přípravu smoothie. K dokonalosti robotu Kenwood KM096 přispívá food procesor z nového odolného materiálu Tritan.

Ten je vybaven šesti krouhacími disky a odolnými sekacími noži pro jemné a hrubé strouhání, jemné a silné plátky, nudličky julienne a strouhání parmazánu. Krouhat či strouhat tak můžete zeleninu na saláty, brambory na placky, čokoládu na dezerty či tvrdé sýry.

Komfort při užívání food procesoru podtrhuje skutečnost, že pracovní nádoba je vyrobená z nerozbitného materiálu Tritan™, který je vhodný i do myčky nádobí.

K zakoupení na Kasa.cz za 25 299 Kč