Když se řekne ZÁMĚLSKÝ PŘÍRODNÍ PÍSKOVEC

Přírodní pískovec má velké využití v exteriérech a interiérech staveb a v zahradní architektuře. Zámělský glautonitický pískovec, těžený na Rychnovsku ve Východních Čechách, je zcela výjimečný svou zelenohnědou barvou.

Velké využití v kraji měl již během historie a byl stavebním materiálem při stavbě místních hradů, zámků, kostelů, mostů a hospodářských usedlostí.

V současné době je pískovec využíván na obnovu a rekonstrukce těchto historických staveb a zároveň je ve velké míře využíván na realizace nových objektů.

Zámělský pískovec má výborné estetické i funkční vlastnosti a využívá se na realizace obkladů, dlažeb, schodů, ostění a parapetů, plotů, vnitřních a venkovních krbů a komínů. V zahradní architektuře je pískovec využíván na tvorbu zídek a zahradních staveb.

Větší kameny se využívají jako solitéry ve skalkách, menší kameny a štěpky pak na jejich doplnění. Přírodní kameny jsou neopomenutelnou součástí zahrad, bazénů a přírodních jezírek.

Přírodní koupací jezírka jsou nadčasovým prvkem a nabízejí celoroční radost nejen pro svůj estetický přínos.

Naše výroba je zakázková a vždy se snažíme se zákazníky najít optimální řešení jejich zakázky. Naší prioritou je kvalitní řemeslná práce, osobní přístup a unikátní barevnost pískovce. Volba přírodního kamene bude vždy volbou dobrou a nadčasovou.

www.tekam.cz