Komfort obývacího pokoje v lůně zahrady
Renson convens
DIAMOND DESIGN
venkovní posezení diamond design
DIAMOND DESIGN v bílé

Měla přijet-nepřijet, učesaná-neučesaná, oblečená-neoblečená….. tak nějak to bylo v pohádce Jana Wericha z roku 1960. Zdá se to nemožné a přesto bylo zadání splněno.

A tak nějak lze vystihnout variabilitu dnešních teras s outdoorové kolekce DIAMOND DESIGN, která vychází z komfortu  interiéru, ale splňuje nejnáročnější požadavky exteriérového prostředí. No není to pohádka?

Dokonalé provedení a technická vyspělost hliníkových pergol RENSON a exclusivní design elegantního venkovního nábytku MANUTTI jsou tím co udělá z každé  terasy pohodlí domova přenesené do lůna přírody.

Tímto propojením dáváme v DIAMOND DESIGN vzniknout třetí dimenze nejen pro relaxaci, ale také pro setkávání s přáteli.

Pergoly lze osadit přímo ke stěně domu a prodloužit tak obytnou plochu ve které se ocitnete jedním krokem z obývacího pokoje, nebo zasadit jako romantickou oázu klidu doprostřed vaší zahrady. Záleží jen na Vás jaký rozměr, tvar a podobu zvolíte.

Vše je naprosto variabilní a především stavebně snadné. Díky subtilní, lehké konstrukci není třeba žádného stavebního povolení ani složité přípravy. Stačí mít jen představu, na chvíli zavřít oči….

a užívat si nekonečného pohodlí… O vše ostatní se postarají profesionálové z DIAMOND DESIGN.

Exclusivním prvkem pergol je především variabilita stropu, který je tvořen buď naklápěcími lamelami nebo rolovací látkou. Obě varianty nabízí nejen ochranu před sluncem a větrem, ale také  deštěm, díky sofistikovanému dešťovému systému.

Je krásná  letní noc a obloha je posetá tisíci hvězd? Nebo jste se rozhodli připravit nějaký výtečný pokrm na vašem grilu? Jedním stiskem tlačítka otevřete střechu pergoly jako u kabrioletu a můžete se nerušeně oddávat jakékoli zmíněné činnosti.

Vzdušné a funkční uzavření svislých stěn za pomoci integrovaných screenových rolet, skleněných posuvných stěn nebo posuvných dřevěných okenic geniálně dotváří dokonalost těchto produktů.

Jednotlivé kombinace zajistí dokonalou ochranu před parnem letního dne, větrem nebo deštěm. Tato variabilní konstrukce Vás neuzavře za stěny domu ani prosklené vitríny a přesto nabízí komfort interiéru v souznění s přírodou. Čerstvý vzduch, zpěv ptáků a přirozené denní světlo je to oč tu kráčí….

Chytře a funkčně navržené doplňky zvyšující komfort a exclusivitu pergoly, jsou nedílnou součástí každé realizace.

Ať už se jedná o integrované LED osvětlení, tepelné zářiče nebo ozvučení, vždy je vše navrženo a konstrukčně uzpůsobeno tak aby nijak nenarušovalo minimalistický  a elegantní vzhled celku.

Stejně tak pracujeme s ovládáním jednotlivých prvků ať už vlastním ovládacím systémem nebo napojením k nejrůznějším ovládacím systémům vašeho domu.

Šperkem každé naší realizace pergoly je již zmíněný venkovní nábytek MANUTTI, který rozsahem svých designových kolekcí, kvalitou zpracování, použitými materiály a exclusivním designem patří mezi to nejlepší na celém světě.

Vše je navrženo tak aby splnilo nejvyšší nároky venkovního prostředí a zároveň působilo elegantně a nenásilně. Použité materiály jsou kombinací vyspělé techniky a nenapodobitelných přírodních materiálů.

Jednotlivé prvky jsou také velmi variabilní a kombinovatelné. Záleží tak jen na vás jaký tvar či rozměr zvolíte. Při vývoji je kladen vysoký důraz také na kvalitní ergonomii přispívající k pohodě a zdraví uživatelů tohoto nábytku.

Pobyt na vaší terase se tak stává příjemnou záležitostí bez ohledu na jeho délce.

Ať už hovoříme o hliníkových pergolách nebo venkovním nábytku, vše je navrženo s ohledem dlouhé životnosti a tudíž často používané také v komerčních prostorách nejznámějších hotelů, restaurací, firem a jiných veřejných prostorách po celém světě.

A nejen aspekty kvality a životnosti vedou značku DIAMOND DESIGN k partnerství se světovou špičkou v hliníkových pergolách RENSON a venkovním nábytku MANUTTI. Klademe také důraz na špičkový design, použité materiály a technickou vyspělost.

Neboť naším krédem je: “ŽIJTE V TOM CO MILUJETE”

Přijďte se inspirovat do jednoho z našich výstavních showroomů DIAMOND DESIGN a nechejte se strhnout působivým stylem outdoor living. Více na www.diamonddesign.cz