Komfortní skladování bez starostí

Cílem profesionálního řetězce samoobslužných skladů, který patří v tomto segmentu k největším v Evropě, je poskytovat bezpečné, praktické a cenově dostupné služby self-storage na stále rostoucích a dynamicky se rozvíjejících trzích EU. Pobočky Less Mess storage jsou moderní, plně zabezpečené a udržované tak, aby splnily nejvyšší standardy.

Takzvané samoskladování představuje možnost dočasného uložení nábytku a dalších osobních věcí v době stěhování či rozsáhlé rekonstrukce bydlení, stane se bezpečnou úschovou vybavení při dlouhodobém pracovním pobytu v zahraničí.

Do samoobslužného skladu lze uložit nejen osobní věci a nábytek, ale rovněž sportovní potřeby či pneumatiky na auto, a dokonce i cenné sbírky.

Dlouhodobé skladování představuje také bezpečnou alternativu běžných sklepů v panelových domech na sídlištích, kde bohužel často dochází ke krádežím, řada společností sklady používá jako archiv firemního účetnictví či k uložení stánků a vybavení, které potřebují pro své prezentace na veletrzích.

Sklady Less Mess Storage však využívají přes léto i studenti, aby si z kolejí nemuseli všechno převážet na prázdniny domů a zase zpět, firemní klienti zase vítají možnost krátkodobého uskladnění v sezóně, například když potřebují dočasně naskladnit větší množství zboží.

Klienti, ať už jednotlivci či firmy, si mohou pronajmout úložný prostor v různé velikosti, od 1 m2 až po plochy o rozloze desítek metrů čtverečních, a to časově flexibilně, na jakkoliv dlouhou dobu.

Sklady v Less Mess Storage jsou suché, čisté, temperované, pod non-stop kamerovým dohledem.

Uložené věci jsou díky unikátnímu přístupovému kódu dosažitelné v jakoukoliv denní či noční dobu, čtyřiadvacet hodin, sedm dní v týdnu.

V Praze má firma tři pobočky snadno dostupné nejen z hlavních dopravních tepen města, ale rovněž v blízkosti stanic metra:

v Holešovicích s příjezdem z Argentinské, v Dejvicích (stanice metra Nádraží Veleslavín) s příjezdem z Evropské třídy a na Pankráci (mezi stanicemi metra Pankrác a Budějovická) s příjezdem z magistrály 5. května.

Na každé pobočce je recepce, otevřená sedm dní v týdnu, kde je k zakoupení a okamžitému odběru potřebný obalový materiál (kartonové krabice, bublinkové folie atd.), který však lze také doručit kamkoliv podle potřeby.