Královna noci na královskou postel!
Nejlepší přikrývky a polštáře z nejjemnějšího prachového peří značky Kauffmann jsou nově součástí nabídky špičkových výrobků pro Váš dokonalý spánek. Nejlehčí přikrývka na světě, nejjemnější prachové peří z kanadských divokých hus či jedinečná luxusní přikrývka z kajčího peří s vlastním certifikátem původu…to vše, a ještě více si můžete dopřát pro jedinečný spánek s dotykem luxusu.

Nejluxusnější jedinečná přikrývka z kajčího peří s vlastním certifikátem původu – to je Královna noci od špičkového výrobce Kauffmann. Sluší se, aby Královna noci ulehla do královské postele. A tou je vlajková loď značky Kuperus, postel Alexia!

V nejdéle působícím multibrand showroomu vysokých postelí LUXURY SLEEPING u nás přijali do své spánkové rodiny nového hodnotného člena.

Nejlepší přikrývky a polštáře z nejjemnějšího prachového peří značky Kauffmann jsou nově součástí nabídky špičkových výrobků pro Váš dokonalý spánek.

Nejlehčí přikrývka na světě, nejjemnější prachové peří z kanadských divokých hus či jedinečná luxusní přikrývka z kajčího peří s vlastním certifikátem původu…to vše, a ještě více si můžete dopřát pro jedinečný spánek s dotykem luxusu.

Usínat v tomto jedinečném královském spojení budou ti, kteří zakoupí v LUXURY SLEEPING postel Alexia. Ano, není to žert!

Nejluxusnější peřinou na světě z kajčího peří budou obdarováni ti, kteří si objednají postel Alexia v období od 15. – 31. května 2017 a řeknou heslo:

„Královna noci patří na královskou postel!“  Neváhejte a navštivte osobně showroom LUXURY SLEEPING na královských Vinohradech v Rezidenci Korunní! Na postele se můžete podívat již nyní na www.postele-LS.cz